Honda CB 500 (2002)

Vlastník piney
Vloženo 19.8.2016
Aktualizováno 7.7.2021

Vloženo: 12.01.2017, Uskutečněno: 12.01.2017, Zhlédnuto: 13x

Jezdila jsem, dokud to teploty a moje možnosti dovolily a ani v listopadu se mi nechtělo ukončit letošní sezonu a čekat na jaro. Ale rozum vyhrál.

Ať už jsem byla v minulých letech spolujezdcem nebo letos nově řidičem, tak jsem si každou sezónu maximálně užila.

Honda mě všude dovezla a také v pořádku vrátila domů. Víc než za stroj ji považuji za kámošku.

Nejčastěji jsem si vyjela sólo a k mému překvapení to bylo v pohodě. Byla jsem takhle spokojenější, než abych brzdila nějakého parťáka. Pomalu zrychluji, ale stejně se ze mě vyvrbil pohodový jezdec. Spíš než divoká rychlá jízda mě láká nezpevněná cesta, ale to jsou spíš „velký oči“.

Něco málo technického… Po přivezení motorky se vyměnil olej, olejový filtr, koupila se nová baterka a udělalo se pár drobností, o kterých nejspíš ani nevím. Přítel jí věnoval čas a pamatuji si, že byla druhý den po koupi nachystaná na projížďku. Sice jsem musela vyrazit jako spolujezdec, ale náležitě jsem si to užila. V této sezóně dostala Honda ještě nové přední brzdové destičky, brzdovku a má opravené přední tlumiče.

Suma sumárum…tři měsíce z pozice řidiče a tři tisíce ujetých kilometrů.

„Je jedno, jakým tempem postupuješ dopředu. I když to půjde pomalu, vždycky budeš napřed před těmi, co jen seděj na gauči.“

Marty68 (1) napsal 21.01.2021 v 15:25

nádherné fotky!

• 2020

Vyjela jsem si letos na všechny světové strany. Kousek od domu, pokaždé na chvíli, zato s velkou dávkou radosti. :-DD Objela jsem si známá i neznámí místa v okolí. Jediné, co mě překvapilo, bylo první letošní osahání

Typ: Reportáž
    Vloženo: 23.12.2020
    Uskutečněno: 23.12.2020
  • Jedu ke kapličce

Snad každoročně se zastavuji u jedné kapličky. První jízdu na své motorce jsem uskutečnila právě tam. A v klidu. Má to pro mě své vzpomínkové kouzlo. Kaplička je na relativně krátké, ale opuštěné silnici. Kdo ví, jak

Vloženo: 14.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020
  • Na dálnici za krajnicí a Mohyla míru

Kromě Mohyly míru jsou dneska cíle nejasné. Dobrovolně se vrháme na dálnici. Ukousneme tak nějaké kilometry a pak budeme brouzdat kolem Brna. Na dálnici mi zdechla motorka. Doplachtím ke krajnici, manžel jede dál,

Vloženo: 14.04.2020
    Uskutečněno: 17.03.2019