Honda ST 1100 Pan European (1995)

Vlastník Zipák
Vloženo 17.2.2008
Aktualizováno 9.6.2018

Vloženo: 31.12.2016, Uskutečněno: 31.12.2016, Stav tachometru: 110 km, Zhlédnuto: 43x

Za chvíli začne další sezóna již moje devátá s Europeanem.Překročili jsme hranici 100tis.km a tady spousta lidí láme nad motocyklem hůl zbavují se ho i pod cenou a tak i já lehce ovlivněn mnohými majiteli strojů s vrtulí kteří mění na svém motocyklu co jen se dá jsem motorku zazimoval u kamaráda Prcka.Ten přislíbil jak jen bude čas, že se na stroj mrkne jak na tom po letech je
Konec blábolů...

Přední gufera-původní naprosto suchá

Přední desky Nisin mě vydržely 60 000 Km a to už tam byly při koupi rovněž výměna gumiček

Zadní desky Nisin mě 50 000 Km

Světlomet 1x praská žárovka

Baterka vydržela mě 6 let a už tam byla.

Motor doposud jen základní servis tj.karbce ventily a letos nový rozvodový řemen a vodíc kladka výrobce Opel !. Napínací stále bez vůle rovněž pumpa zatím drží.Žádné průsaky oleje,převodovka funguje beze změn motor nevykazuje žádné podezřelé zvuky prostě tichošlápek jako kdysi

Spojka zatím původní letos výměna kapaliny

Zadní tlumič rovněž suchý plně funkční.

Plno nepříjemností mi však nadělal kardánek,kterému pomohl do kopru předchozí majitel.Po marných snahách byl vyměněn i s celým zadním kolem za zánovní.

Rovněž odešlo zadní sdružené čidlo ABS,TCS.(Neopraveno nepoužívám to)

Něco o spotřebách tady dnes všichni lžou nestydím se tankuju hodně tankuju rád .Olej něco málo zmizí o dovolené při plném zatížení a jízdě po Německých dálnicích

To je vše co mě zatím potkalo.Tímto zdravím všechny budoucí majitelé starých cesťáků s posledními 100 000 Km na tach

• Bosna 2022

Bosna 2022 Den1. Je úterý ráno. Brzy ráno! V 7:00 sedíme na motorce a jedeme směr HK, Chrudim, Žďár, Břeclav, Rakousko ,Maďarsko, Borgata tady dnes končíme.Je 15:30 . Ubytováváme se v thermal campingu. Je celkově st

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.01.2023
    Uskutečněno: 20.01.2023
  • Výměna spojky,oprava výfuku.

Při 136tis se mi několikrát stalo, že jsem pocítil proklouznutí spojky. Dovolená se blížila a já si objednal spojku novou od v motoobchodě 2H moto .Po dvou týdnech spojka dorazila,ale bohužel jiná na Yamahu..A patálie z

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.08.2021
    Uskutečněno: 26.08.2021
  • Rumunsko 2021

Rumunsko 2021. Den1. Letošní rok byl ve znamení oprav a údržby na motocyklu. Nečekaně tyto opravy končily v posledním týdnu našeho odjezdu. Tak snad bude vše fungovat jak má. Rovněž vybavení jsme obměnili. Oblečení D

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.02.2022