Ducati 999 (2005)

Vlastník mar36
Vloženo 21.8.2014
Aktualizováno 12.11.2015

Vloženo: 29.09.2016, Uskutečněno: 29.09.2016, Zhlédnuto: 6x

V týdnu jsme se s Milanem domluvili, že se ve svátek sejdeme na pumpě na Železňáku (Železný Brod) a tak jsme se tam i setkali v 15 hodin odpoledne. Všude jezdilo hodně motorek, bylo hezké počasí a my vyrazili směr Tanvald. Chtěli jsme si trochu užít zatáček až do Loužnice, ale hned asi po kilometru jízdy jsme museli zpomalit, jelikož se v jedné ze zatáček rozbil motorkář, který chvíli předtím byl také na pumpě
Pár metrů opodál jsme na odpočívadle zastavili a museli to trochu rozdýchat, současně jsme občas mávali na protijedoucí motorkáře, aby zpomalili. Bylo tam už plno aut a lidí, kteří pomáhali, tak jsme vyrazili dál směr Tanvald, už ale s divným pocitem a jakousi brzdou v duši, nějak se nám už nedařilo za to tahat
Cestou jsme ještě potkali hasiče a kousek za nimi už valily dvě sanitky od Tanvaldu.
Odbočili jsme na Zlatou Olešnici, vyjeli až do Vysokého nad Jizerou a slítli do Semil, kde jsem špatně na kruháči odbočil a místo na Novou Paku jsme valili směr Vrchlabí. No nic v Jilemnici jsme vzali směr Jičín, odbočili jsme na Lázně Bělohrad a po trocha zmatcích z důvodu nějakých objížděk jsme nakonec neplánovaně přes Ostroměř dorazili do Hořic. Tam jsme si projeli skoro celý okruh, na chvíli zastavili v boxech a pak se přesunuli do Ostroměře na Shellku, kde jsme se trochu občerstvili a vzhledem k pokročilé hodině úplně překopali původní plán cesty a jeli směr Kopidlno a Mladá Boleslav.
V Boleslavi jsme pak zhodnotili, že horší silnice snad v Čechách neexistují, podvozky dostaly pořádně zabrat a myslím, že i off-roadisti by se za takovýto úsek nemuseĺi stydět. Když jsem v jedné chvíli zahlédl ceduli s nápisem Mladá Boleslav 26 km, myslel jsem, že vypustím duši.
Ještě jsem vlastně nezmínil malé problémy s Milanovým Monsterem (to jen pro dokreslení situace), porouchané relé, které Milan jakožto zkušený rider i mechanik v jedné osobě mrknutím oka vyměnil a jelo se dál
V Bolce jsme se tedy rozloučili a jelikož se už stmívalo a bylo za deset minut sedm a já potřeboval být v sedm hodin doma (cca 50km), musel jsem trochu zagasovat více než je zdrávo, ale podařilo se a já ukládal v 19:05 stroj do gazáže, uf to byla fuška
Pak mi ještě Milan psal, že mu přestaly svítit světla, trochu mne to pak pořád vrtalo hlavou, cože to bylo včera za erekce na slunci, či co
Nicméně jsme oba v pořádku dorazili do svých domovů a aspoň víme, kterým úsekům se na našich silnicích příště vyhneme. Ani nevím, kolik jsme najeli kilometrů, jelikož jsem si nezapnul trip-meter, ale odhaduji tak kolem 200, Milan tak o kilo více.
Snad ještě letos vyjedeme, těším se na to, doufám, že mě nebude kromě jiných patálií tak ukrutně bolet hlava, jako včera

DejvGSR (52) napsal 29.09.2016 v 18:49

No chlapi, asi sem o nic nepřišel. Moje sváteční menu - dopoledne až do oběda v práci a pak výlet s rodinou na jeden zámek. nakonec to bylo docela zajímavé.

KrtekBazi (2) napsal 29.09.2016 v 11:19

Pěkně napsaný a Milánek už volal že to stálo za prd,tak snad příště

Milanek13 (48) napsal 29.09.2016 v 11:14

Včera se to moc nepovedlo ,ale příště to bude určitě lepší

• Rakousko-Alpy červenec 2018

Tak jsme konečně vyjeli, tentokráte na 4 dny do Abtenau v Rakouských Alpách. Vyrazili jsme ve čtvrtek ráno za pěkného počasí, s Fandou jsem se sešel u 4 kamenů a k Milanovi jsme dorazili v půl osmé, abychom naložili zava

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 08.07.2018
  • Tak fakt naposledy!

Včera jsem ještě využil hezkého počasí a byl se kousek sklouznout. Fakt to už klouzalo, tak jsem jel opatrně, asi jen 50 kilásků, cestou jsem nabral plnou Vervy 100 na zimu a po příjezdu uložil holku ke spánku. Tak dobr

Vloženo: 06.11.2017
    Uskutečněno: 06.11.2017
  • Letos naposledy?

Ve středu jsem si trochu prodloužil cestu z práce a jelikož bylo hezky, cuknul jsem řidítkama z Liberce směrem na Frýdlant v Č. přes Raspenavu, Hejnice, přeskočil jsem Jizerky přes Smědavu do Desné, kde je silnice naštěs

Vloženo: 19.10.2017
    Uskutečněno: 19.10.2017