Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník hOOrNeT
Vloženo 15.12.2015
Aktualizováno 6.12.2020

Vloženo: 17.07.2016, Uskutečněno: 17.07.2016, Zhlédnuto: 15x

Podruhé ve Vysokém Mýtě...

Hned na celý den! 10 rozjížděk. Pauzy byly, ale na konci dne jsem byl stejně vymačkanej jak citrón

Ale zpět na začátek...
Využil jsem celodenního kroužení a nepodcenil přípravy. Při minulé návštěvě mě trápilo vytrhávání pryže a častá jízda po předním kole při tvrdším brzdění.
Změnil jsem setup podvozku i navzdory tomu, že mi jízdně vyhovoval (nastavení bylo vhodné spíše do provozu, ale i na okruhu mi to celkem sedělo).

Nastavil jsem radikálnější hodnoty SAGu a popřemýšlel nad útlumy.

Po prvních jízdách a důkladném prohřátí pryží si ještě pohrál s tlaky za tepla.
A ono to funguje Pryže čistě opracované, fároš pevně drží stopu, díky radikálnějšímu SAGu na předku se mi i lehce změnila geometrie a při brzdách nemá tak velké tendence jezdit po předním (i když stále to tam je). Měkčí vidle mi ale původně dovolovala snazší sklápění motorky na vjezdu do zatáčky. Každá mince má rub i líc... ale dvě jízdy a zvykl jsem si

Celkově opět velké nadšení ze skvěle stráveného dne na okruhu
Fároš je v Mejtě jako vlčák na pískovišti. Než se stihne pořádně rozeběhnout, už je zase na konci a musí brzdit Jistě jsou pro něj mnohem lepší okruhy, ale Mejto mi dá co se týká techniky ježdění rozhodně nejvíc

Zase se tam vrátím, brzy!

Jarda89 (3) napsal 03.01.2017 v 23:43

No pěkně, už se nemůžu dočkat, až si to tam taky zkusím

hOOrNeT (1) napsal 09.08.2016 v 17:12

Roko - to souhlas, ale už jsem našel setup, který funguje víc než dobře

Brno nebo Most láká, ale už je to vyšší cenová a s jídlem roste chuť

..Roko.. (7) napsal 09.08.2016 v 08:10

Než si rozhasit podvozek kvůli VM, raději to nech v serii a zajeď do Brna Uvidíš, že tam mít problém podvozek v serii nebude. VM je "motárdí" trať, na kterou není fárošek stavěnej ani sekundárně

gabri88 (2) napsal 18.07.2016 v 18:21

Krásně opracovaná pryž

Jarda89 (3) napsal 18.07.2016 v 10:19

Decathlon (0) napsal 17.07.2016 v 17:21

• Konečně Brno!

První závod! :-D Konečně jsem se ve čtvrtek dostal na velký drom do Brna! Neuvěřitelně silný zážitek! Neznal jsem trať, neměl jsem tam nic odjeto... Hned v prvních 3 trénincích se jela i kvalifikace, kde jsem se přeci j/cestovani/?act=poi&did=315

Typ: Reportáž
    Vloženo: 28.08.2017
    Uskutečněno: 24.08.2017
    POI: Automotodr
  • BEST OF 2016

Prohrábnul jsem fotky z loňské sezóny a ty nej si sem hodím. Ať mám památku na první sezónu s fárošem :-) Jízda na dromu, nebo svižnější krajinkaření po okolí. K tomu všemu ale neodmyslitelně patří podivně postižená /cestovani/?act=poi&did=315

Vloženo: 19.01.2017
    Uskutečněno: 19.01.2017
  • Když pryže promlouvají...

Od minulého Vysokého Mýta přemýšlím nad stavem mých pneu. Motorka se chovala příkladně a neměl jsem k přilnavosti ani vedení stopy jedinou výtku. Nicméně si nejsem při pohledu na pryže jist, jestli je aktuální nastave/cestovani/?act=poi&did=315

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.06.2016