Harley Davidson FXCWC Softail Rocker C (2009)

Vlastník jsar
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 2.5.2014

Pár zápisů do deníku

Vloženo: 23.06.2016, Uskutečněno: 23.06.2016, Zhlédnuto: 33x

Rok 2016 se rozjel naplno a tak jen pár postřehů z jízd.
1. Vyhřívané rukojeti jsou príma!
2. Letošní cesta na 1. Máje do Berouna se vyvedla, i když počasí bylo tak trochu na hraně. Ale nezmokli jsme, ani nezmrzli. Náš s kvetl!
3. Při cestě do práce z Kladna do Prahy do mě (při projíždění mezi stojícími automobily na Jižní spojce) najel chlápek s dodávkou. Utrhnul mi pravou brašnu, ale nespadnul jsem. Než jsem stroj zaparkoval, a vyběhnul mezi auta pro to co z ní zbylo, a hlavně co bylo v ní (notebook, telefon, doklady...), tak maník zmizel. Byl jsem tam, mezi těmi auty jak trotl, ale byl jsem rád, že se mi nic nestalo.
4. Sobota 18.06. - Monče není dobře (včera pařila s "Boženkama" a tak, i když je hezky, jedeme jen krátký výlet, na oběd do Panenského Týnce. Snad jí ty energie pomůžou!
5. Cestou do a z Plzně přes Rakovník, Kralovice... jsem musel zastavit a pokochat se. Miluju luční kvítí a ta vůně mě úplně omámila.

• Sezóna 2016

Sezóna se blíží a tak jsem začal Rockera chystat. Tedy, já! Dal jsem ho do osvědčeného servisu HS Choppers! Jarní příprava (olej, svíčky) + instalace vyhřívaných rukojetí, tlumící vložky do výfuků (tedy jestli to půjde -

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.03.2016
    Uskutečněno: 17.03.2016
  • 1.Máj 2014

Opět je 1. Máj a tak se chystáme do Berouna. Je ráno, je hezky, co víc si přát. No, Monča chce ještě vygruntovat, než vyrazíme. (n) Tak jsem se rozhodl, že jí pomůžu. Konečně razíme do garáže a s trochou napětí čekám

Vloženo: 02.05.2014
    Uskutečněno: 02.05.2014
  • Nehoda

V sobotu 19.4.2014 jsme se s Mončou (moninka67) domluvili, že vyjedeme. Jen tak, provětrat Berundu (Monči motorka), která ještě letos nevyjela. V 10,30 jsme byli u garáže, já jsem vytlačil stroje - a ejhle. Berunda jen t

Typ: Havárie
    Vloženo: 25.04.2014