Kawasaki ZR 7 (2001)

Vloženo 28.9.2014
Aktualizováno 27.4.2016

Předsezoní servis

Vloženo: 16.03.2016, Uskutečněno: 16.03.2016, Zhlédnuto: 4x

Nuže, sezona se kvapem blíží, nastal čas na obvyklou péči.
Za poslední dva roky jsem najel s velikou tíhou jen kolem 2500 km. Když jsem kontroloval vzduchovy filtr vypadal pořád jak novy. Nebyl důvod ho měnit, když ani neprošel pořádným zatížením.

Co se týká zbytku tam jsem raději nešetřil. Koupil se novy olejovy filtr a olej, tentokrát jsem místo Castrolu vzal Motul 5100 ester. Důvod je jednoduchý. S Castrolem jsem měl pocit, že motorka až naprosto šíleně vibrovala a chlazení nebylo taky moc ke světu. Po menším výzkumu jsem na jednu sezonu vzal tedy Motul a uvidí se.

Sonyjarek (8) napsal 16.03.2016 v 14:15

Nuže, péče je péče ...

• Baterka

Mnoooo, včera bylo tak nádherný počasí na výjezd, že jsem se teda rozhodl (15°C na severu čr). Při tý příležitosti se na moto hodila nova baterka, kterou přinesl strejc ježura. A hle začalo povánoční nasírací období. Ty

Vloženo: 27.12.2015
    Uskutečněno: 27.12.2015
  • Čištění stupaček+držáků a přelakování

Nuže jak jsem slíbil tak činím. Rozhodl jsem se, že tedy všechno udělám co nejjednodušeji a nejefektivněji a začnu opravdu něčím lehkým (zcela narovinu lakyra nejsem, takže raději používám plniče a brusny kotouče). Roz

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.10.2015
    Uskutečněno: 15.10.2015
  • Zimuju a nastava PROJEKT ZR-7 2.0

Zima se blíží, počasí sice až na par vyjimek začina byt vic než hnusný. Po těch třech letech kdy jsem to fakt hrotil až někdy do listopadu, kdy jsem v podstatě i v mrazech jezdil, jsem se tentokrat rozhodl že už fakt rad

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.10.2015