BMW R 1200 RT (2015)

Vlastník APALUCHA
Vloženo 20.10.2015
Aktualizováno 28.11.2017

Tankpad a ochranné polepy

Vloženo: 13.02.2016, Uskutečněno: 04.01.2016, Stav tachometru: 8600 km, Zhlédnuto: 36x

To co máme rádi na motorkách je i tankpad. Jelikož jsme lidi s vyvinutějším bříchem, tak si nechceme poškrábat nádrž. Jenže krásný tankpad prodávali pouze v jednom německém obchodě, který nebyl ochotný posílat do zahraničí. No nic, když to neseženeme, tak si to musíme vyrobit. Přesto nemáme prostředky na výrobu samotného tankpadu, tak jsme si našli českou firmu, která dělá tankpady na zakázku. Zkontaktovali jsme se a dohodli jsme se.
Po večerech jsme si naměřili a na počítači nakreslili si svůj tankpad a zkusili si ho nechat vyrobit. Po dvou či třech týdnech polep došel a okamžitě se nám zalíbil. Je perfektní, náš a možná i jediný.
Poté jsme si sehnali jen ochranná lepenka z boku kufru a také na klíče.
Na kufrech je to přímo od Wunderlichu, ale ochrana klíčů se musela upravit na míru.

• Uzamykatelný držák navigace

Motorka jezdí úchvatně, funguje skvěle, ale pak přijde prostě chvíle, kde chcete odejít na chvíli od motorky. Jako jedna z mála motorek je plně zamykatelná pomocí dálkového ovladače. Přední přihrádky se zamknou společně

Vloženo: 28.02.2020
    Uskutečněno: 15.06.2019
  • Zahrádka na topcase

Po výjezdech po širokém okolí ve dvou nás nutí přesouvat zavazadla všude různě. Či nás to omezovalo nějaké i vzít. Proto jsme začali koukat po možnostech uchycení či ukotvení věcí. Líbila se nám právě ona zahrádka na top

Vloženo: 27.01.2019
    Uskutečněno: 14.04.2018
  • Optimate

Důležitý prvek motocyklu je baterie a jelikož je problém s baterií, která je bůhví kde. Tak nakonec jsme si pořídili Optimate 4 can-bus edition. Je to opravdu perfektní mašinka. Už byla dodaná s konektorem do 12 V zásu

Typ: Koupě
    Vloženo: 13.02.2016