Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník nobady
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 4.1.2019

Vloženo: 04.10.2015, Uskutečněno: 04.07.2015, Zhlédnuto: 7x

Tak jsme absolvovali dovolenou u našich nejbližších slovanských bratří s partičkou různorodých strojů . Bydleli jsme v příjemném ,perfektně vybaveném penzionu pod Velkou Fatrou(noc 10 euro) a odtud podnikali výpravy. Slovensko je krásná země,snaží se tam opravovat silnice,nicméně je téměř všude a to i na hlavních tazích max. povolená rychlost 70 km/hod Tatry a Duklu jsem navštívil v minulosti s Alpem,tak jsme tentokrát navštívili Oravský hrad-doporučuju skvělý zážitek-jen to není pro ty co mají závratě a bojí se chodit po strmých schodech.Pak válkou nedočtenou vesničku Vlkolínec (chráněná Unescem) a jiné pěkné lokality. Celkem jsme s přítulkou najeli 2200 km,bez nejmenšího problému. Těsně před akcí jsem vyměnil zadní pneu a sice na doporučení Michelin Pilot Road 2 za původní Dunlop RoadSmart . Byla to opravdu dobrá volba za slušný peníz cca 2700,-byť se jedná o starší typ pneu sedí opravdu pěkně a i nájezd bude, troufnu si odhadnout ,slušnej . Nalítal jsem na ní 6000 km a ještě tam je dost dezénu. Jinak, včera jsem jel po hlavním tahu E55 do Budějovic a 30 m přede mnou přeběhla kančí rodinka cca dvacet prasátek a selat . Člověk by řekl,že jako hlavní silnice na jih a dál do Evropy bude ošetřená pachovými ohradníky a ono ne. Dávejte fakt bacha,začíná čas zvěře.

• Všehochuť

Na Honda festu na Slovensku jsme jezdili,jezdili ,nebo jsme se přežírali a bylo nám dobře. B-) Každopádně vyšlo luxusní počasí.Byl tam Mirek Lisý,který tradičně předváděl své umění a tož jsme si s ním a naší partičkou

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.01.2018
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Trip

Tak po zimě zatím najeto 2 tis.km celkově 60 tis.zatím bez problému,vyměněny ložiska řízení -z kuželíkových zpět na kuličková s prvovýroby,řízení jde lehčeji a motorka přes 150 neplave. Vpředu jsem zkusmo osadil Michel

Vloženo: 26.04.2017
    Uskutečněno: 26.04.2017
  • Slovensko,okruh Vysoké Mýto

Takže, mise Motoděvek na Slovensko. Bydleli jsme opět pod Velkou Fatrou. Odsud jsme podnikali spanilé jízdy.Navštivili jsme Kremnici. To je destinace,kde se razili mince a to i za "blaha". Mají tam pěkné muzeum a zbytky

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.07.2016