Honda CBF 1000 (2006)

Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 4.1.2019

Vyjížďka na východní Šumavu

Vloženo: 03.11.2015, Uskutečněno: 01.11.2015, Zhlédnuto: 21x

1.11. bylo krásně a tak jsme s kolegou a jeho Crosstourerem vyrazili na východní stranu Šumavy . Z hlavního tahu E 55 jsme uhli na Dolní Dvořiště odtud Svatý Kámen,Tichá,Cetviny,Leopoldov,Pohorská Ves přes Hojnou a Dobrou vodu do Horní Stropnice,Nové Hrady ,Třeboň pak domů. Vzal jsem kamerku. Až bude v zimě hnusně ,bude alespoň na co koukat a těšit se na jaro.

• Všehochuť

Na Honda festu na Slovensku jsme jezdili,jezdili ,nebo jsme se přežírali a bylo nám dobře. B-) Každopádně vyšlo luxusní počasí.Byl tam Mirek Lisý,který tradičně předváděl své umění a tož jsme si s ním a naší partičkou

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.01.2018
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Trip

Tak po zimě zatím najeto 2 tis.km celkově 60 tis.zatím bez problému,vyměněny ložiska řízení -z kuželíkových zpět na kuličková s prvovýroby,řízení jde lehčeji a motorka přes 150 neplave. Vpředu jsem zkusmo osadil Michel

Vloženo: 26.04.2017
    Uskutečněno: 26.04.2017
  • Slovensko,okruh Vysoké Mýto

Takže, mise Motoděvek na Slovensko. Bydleli jsme opět pod Velkou Fatrou. Odsud jsme podnikali spanilé jízdy.Navštivili jsme Kremnici. To je destinace,kde se razili mince a to i za "blaha". Mají tam pěkné muzeum a zbytky

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.07.2016