Honda CBF 1000 (2006)

Aktualizováno 4.1.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 22 záznamů

fatman
fatman napsal 03.11.18 v 21:38 10b.

Gratuluju
Krásná recenze!
V létě jsem si domů přivezl novější Fko…
Co tam máš prosím za představce řídítek a za deflektor plexi? Taky nad něčím uvažuju...

P.S: Kamarád má úplně stejnou CBF ST a taky jezdí Honda festy...

kralici79
kralici79 napsal 04.10.18 v 20:13

Ahoj. Psal sem ti loni ohledně výměny Deauville za CBF. Letos už ukončuju sezonu s CBF a musim uznat žes měl ve většině pravdu. Jen ohledně těch ložisek. Dal jsem kuželíkový, měnili mi to v Yamaze Filipenský Jihlava a všechno super. Teda napsal bych že ve 220km/h bez problemu, ale tak rychle sem samozřejmě nikdy nejel . Kamarád měl stejnej problem s plaváním v určitý rychlosti jako ty po výměně a bylo to jenom nesprávným dotažením. Tak nevim. Hodně krásných km.

kralici79
kralici79 napsal 13.11.17 v 14:16 10b.

Tak já, jakožto čtyřicátník čekatel, stojím po deauville před stejnou volbou. Teď v sobotu jsem se málem vydal pro jednu Benelli TRE 1130K. asi mě přepadl fantaz či co. Jinak sem už nějakej čas rozhodnutej právě pro CBF. A podle většiny recenzí neudělám chybu. Deauvillka mi sedí, ale co si budem povídat, ty koně tam prostě nejsou. Tvoje recenze je pěkná a podrobná, jenom mě v mým rozhodnutí utvrdila. Tak na jaře snad narazím na nějakej pěknej kousek. A tobě hodně pohodových km s tou krasavicí.

Samíc
Samíc napsal 18.09.17 v 12:49 10b.

StB
StB napsal 18.09.17 v 12:40 10b.

Tuctovka je dle mě Strom, Hornet, Banďour a pod. Tohle na cestách tak často nepotkáš. Jinak ve většině věcí s Tebou musím souhlasit, ale mě ukazatel paliva fungoval na 1. a spotřeba byla do 5-ti litrů. Tak ať slouží krasavec.

Tomino78
Tomino78 napsal 02.07.17 v 17:14 10b.

pěkná mašina, tak akorát na cestování. není záludná a přitom má dostatek výkonu na pohodlný cestování ve dvou

Guga
Guga napsal 04.11.16 v 19:00 10b.

Vybral jsi moc dobře
Ale s Evropou se dají dělat podobné věci

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 20.01.16 v 15:38 10b.

Dík za fajn recenzi, vypadá to, že jsem nestřelil vedle, když jsem ji nedávno koupil. Zatím mám za sebou stále jen zkušební jízdu. Každopádně teď dostane nové náplně, pneu a už se těším na jaro

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:13 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch

elton
elton napsal 01.10.15 v 20:15

Martinhol
Martinhol napsal 28.07.15 v 22:17 7b.

1Dochtor
1Dochtor napsal 19.07.15 v 12:31 10b.

Jj. CBF 1000 není vůbec nudná. Jen ji musíš umět rozvášnit , stejně jako ženu.

setr
setr napsal 02.05.15 v 22:44 10b.

Hezká motorka, přeji hodně šťastných km

ricz73
ricz73 napsal 02.05.15 v 16:55 10b.

Přesně jak říkáš... je to zlatíčko :)

nobady
nobady napsal 01.05.15 v 12:05

To Tuji: Čau,to je otázka ,co je to "nudná motorka". Pro každýho to může být jinak. Tuhle motku bych přirovnal k poslušné loajální kobylce,která jede přesně tak,jak kopeš do slabin a taháš za opratě,bez toho,že by se jí člověk musel nějak přizpůsobovat,aby ji zkrotil. Motor původem z Fireblajda je nahoře ubraný a přidaný do středních toček,díky tomu zvládá nižší rychlost,při vyšším zařazeném stupni. Má lineární nástup výkonu (pravda je ,že V Twiny jsou o něco vzteklejší,co se týče krouťáku) s přesným řazením.Čili,když tahle motorka udělá bez komplikací přesně to co se od ní požaduje, je holt pro některý nudná-proti vkusu žádnej dišputát.Nicméně mně osobně právě proto vyhovuje. No a když se vytočí nad 7000 toček tak o žádný nudě nemůže být řeč! Co se týká spotřeby,minulej tejden jsem jel celkem střelu a vzala si cca 6 l.Jasně kdybych jel delší dobu 200 km/hod veme si značně víc,nicméně to není vlastnost jenom téhle motorky. Nevím jak Ty,když mám chuť vzít za heft,neřeším,jestli to žere nebo nežere a vemu za něj . Holt když se koupí opice,musí se živit. Teď z jinýho soudku.Někde jsem slyšel,že Hayabusa je volný výraz pro agresivního orla.který požírá kosy (angl. blackbird).Je to tak? Jestli jo,tak ti Japonci jsou fakt národ samurajů.

nobady
nobady napsal 01.05.15 v 12:02

To Drak. V zásadě s Tebou souhlasím,jestli to byla Tvá první motorka, jsi dobrej žes to ustál.Před lety,když jsem se vracel k jedné stopě,jsem začínal na malý stopětadváce. A to jednoduše proto,že na větší kubaturu jsem si prostě nelajz. Měl jsem respekt a chtěl jsem si osvojit určité dovednosti,které v autoškole nemaj šanci za těch pár jízd naučit . Jestli je někdo takovej střelec,že hned po autoškole ustojí silného a celkem těžkého litra,je to v pořádku,ale bez kapky studu přiznám,že já osobně bych tehdy na to mentálně neměl. Jinak se vším ostatním samozřejmě souhlasím a díky za reakci.

DrakCZ
DrakCZ napsal 01.05.15 v 11:12

S tím začínáním nesouhlasím. Sám jsem začal na stejné, stejná barva, ABS a je to hodná motorka, pokud to má člověk v hlavě v pořádku. Ani nepočítám, kolikrát mě ABS už zachránila. Krásná motorka, držák a dříč. Pro mě to nudná motorka rozhodně není, umí jezdit ostře, když chcete. Ale nízké otáčky do města taky skvěle zvládá. A spotřeba? Rychlou jízdou (nad 120 i po okrskách) dam na 16 litrů 270 km = 5,9l/100. A při opravdu ostré jízdě už benzín nikdo z nás tolik neřeší.

Držím palce, ať dobře slouží! Já si svou ještě dlouho nechám

Carcharot
Carcharot napsal 01.05.15 v 11:04 10b.

Krásná motorka
Výborný a přehledný popis, určitě pomůže i ostatním při rozhodování co pořídit.

Tuji
Tuji napsal 30.04.15 v 22:46

Prej je to hodně nudná motorka, která jenom žere, když člověk vezme za heft. Je to pravda nebo kec? Fakt by mě to zajímalo!

Vlnič
Vlnič napsal 29.04.15 v 19:01 10b.

hezky si to napsal vzhledově je ta motorka pořád pěkná a ještě hodně dlouho bude

Milan1963
Milan1963 napsal 29.04.15 v 14:20

Pěkná, přeju parádní kilometry.

wsbk
wsbk napsal 29.04.15 v 12:54 10b.