Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 30.09.2015, Uskutečněno: 25.09.2015, Zhlédnuto: 2x

S výrazným předstihem jsme obdrželi a přijali pozvání jako hosté na famózní záležitost : 2x 50, 1x 43 + jedno dvouletý výročí - "logistika" se rozběhla na plné obrátky!
Nálada mého něžnějšího já nebyla taková jako kdykoli jindy, vše se změnilo až u Kroměříže, začalo pršet, déšť sílil a má milá se začala smát - "to je romantický, co?" Zvolnil jsem a nakonec zastavil kdesi pod mostem ať si natáhne nepromok, já ho nepotřeboval Déšť nás stihl ještě asi 3x ale už ne tolik, pohoda Krásná - Zlatník - chata Florián, kousek před cílem malý kufrování (za mnou se ozývalo - "čekám na signál" ). Komu by to vadilo? Bezva silnička lesem, nádherná příroda, chlad i vlhko zůstaly zapomenuty. A pak...a pak nás přivítali! Jiřík s Jiříkem a Soničkou (tričko "nejlepší máma-ověřeno" nelže) Čekání na vzdálené účastníky zájezdu z Krkonoš proběhlo do pozdních nočních či velmi brzkých ranních hodin bez ztráty kytičky
Sobota se nesla ve znamení oslav. Počasí nic moc, přesto se našli tací, kteří dorazili na motorce : Igor (-Jandys-) a Dalibor (Dalibor1983) , zbývající použili své čtyřkolé miláčky, má (asi nemístná) poznámka jak to bude s vyjížďkou se vytratila v davu Soutěžení, blahopřání s dárky, popíjení (vínečko od Jim-Beama z Dolních Dunajovic jsme dopravili v pořádku), luxusní guláš - naprostý kulinářský zážitek - autorem toho dalšího z divů světa byl Jiří (babula), rovněž luxusní Soniččiny řezy - velikánský MŇAM a došlo i na ohňostroj a pak...na loučení...
Nedělní cesta k domovu proběhla docela hladce, pár kapek co nestojí snad ani za zmínku jen krapet víc větrno. Kousek od domova jsme potkali Distinguished gentleman´S ride (podpora boje proti rakovině prostaty) na své vyjížďce, moc se omlouvám, snažili jsme se zdravit, snad Vás naše skoro 140ka moc nevyděsila Sorry
JirkoMetale moc díky za pozvání, Soničko díky za tu opravdu až přehnaně maminkovskou starost, no a Vám všem, co jste přijeli rovněž DÍKY Bylo to moc fajn Najeto 456,8 km

tatíkPé (9) napsal 07.10.2015 v 00:08

Pořád přemýšlím o té 43 ce , asik mi něco uniklo .

shumi-p (0) napsal 01.10.2015 v 21:52

bylo to moc super

istonbike (2) napsal 01.10.2015 v 15:29

Literární talent se v Tobě chlope nezapře

-Jandys- (16) napsal 30.09.2015 v 20:59

No tuž chlape z Moravy dobře si to tu napsal,máš pěkný styl a i mě bylo ctí si stebou a Maměnkou pěkně aspoň na chvíli pokecat a znovu se vidět

mili001 (0) napsal 30.09.2015 v 19:32

už jsem četla, že byl super víkend

owenovic (12) napsal 30.09.2015 v 19:25

Pěkně napsáno a suprrrrr

maměnka (0) napsal 30.09.2015 v 19:19

bylo to parádní...lidičkové, příroda i počasí...

Tuareg-Tengai (1) napsal 30.09.2015 v 18:34

Sony "super počteníčko a ještě jednou sem Tě rád poznal

snorhule (0) napsal 30.09.2015 v 16:51

děkuji Vám oběma že jste přijali naše pozvání a byli hosty Nejvěrnějších byl to parádně strávený víkend

JirkaMetal (1) napsal 30.09.2015 v 16:18

Děkujem Vám za všechno hlavně, že jste dojeli i když Já byl na nervy kde jste asi jsem to popletl a nachodil km sem a tam

babula (0) napsal 30.09.2015 v 15:28

Libore , nádhera . Tvé deníky nikdy nezklamou . Opět jsem se pobavil .

Dalibor1983 (0) napsal 30.09.2015 v 14:46

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015