Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 21.09.2015, Uskutečněno: 11.09.2015, Zhlédnuto: 3x

Podzimní setkání Yamaha XV & Kawasaki nejen EN a nejen těchto značek, k vidění byly i HD, Guzziny, Suzuki...
Páteční srazík za Veselkou "u lízátka", Milda po předešlé zkušenosti pověřen vedením (excelentní díky), v závěsu Jim-Beam s Evičkou a moje maličkost s maměnkou uzavírající skupinku s pečlivě uchycenou mapou na - "hoď do placu z kama seš" (označ místo odkud jsi). Naprosto famózní plánování - další setkání a následná společná cesta s Jirkou a Mikešem domluvená ve Žďáru - to nemohlo dopadnout líp - blížíme se ke druhýmu kruháči ve Žďáru a Jirka s Mikešem z něj sjíždějí a odbočují na parkoviště, luxusní Po cestě míjíme odbočku a tak obkroužíme kruháč (posléze si neodpustím zmínku o vtipu s blondýnou, kruhovým objezdem a dopravní značkou maximální povolené rychlosti).
Sobotní dopo jedeme na skok do "Perníkova", hanba by mě fackovala kdybych se nestavavil za KAMARÁDEM a přitom byl od NĚJ takovej kousek. Poklábosení, kafe, parní mašinky i legionářský vlak si odpouštíme a vracíme se...přehlídka motorek...vyjížďka...soutěže...paráda, díky Kovboji i Vám všem ostatním, bylo to super
Neděli ve znamení loučení a návratů si zpříjemňujeme opět cestou do "Perníkova" - na koníčky ale smolík, běhali v sobotu a tak obracíme k domovu.
Včetně sobotní vyjížďky najeto 499,9km

owenovic (12) napsal 22.09.2015 v 18:35

Pěkná akce, hojná učast,taky počasí vám vyšlo,do toho jste stihly i nazbírat pár hříbků a trpaslík na vás dohlížel moc pěknýýýý strávený dvoudenní výlet.

shumi-p (0) napsal 21.09.2015 v 23:13

Pěkný

Zub47 (2) napsal 21.09.2015 v 19:21

Koukam vyšlo vam i počasičko

fanek007 (0) napsal 21.09.2015 v 14:28

Na Seči je krásně. Jezdíval jsem tam roky s firmou na "sportovní hry". Byly to výborný akce

mili001 (0) napsal 21.09.2015 v 12:34

Bylo tam hezky

snorhule (0) napsal 21.09.2015 v 10:49

parádní,kéžby byl ten hřib pravej,to by bylo smaženice

JirkaMetal (1) napsal 21.09.2015 v 10:22

Super

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015