Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník outesant
Vloženo 1.10.2008
Aktualizováno 12.5.2012

Vloženo: 03.09.2015, Uskutečněno: 19.08.2015, Stav tachometru: 69050 km, Zhlédnuto: 2x

tak asi tak! Sice jsme začali s deštěm, dovča byla ale opět bez chyby. Kdy já si konečně zvyknu na to, že i já můžu na motorce zmoknout?! Takže přes Budějovice (ať je nějaká změna) do Rakous, kolem krásných jezer Attersee a Mondsee a pak po č. 158 do Bad Ischl. Úžasné cesty, a to nesvítilo to sluníčko. V Gossau bere ubytko na dva dny. Gossausee, Grundlsee - krajina na posrání! Pak do Slovinska přes Predlitz, Villach - opět fantazie cesta. V Kranjske Gore bylo ubytko drahé, Podkoren nás zachránil. Super lidi, super apartmán, bereme ho na 6 nocí. Jsme tedy v Julských Alpách na strategickém místě: do leva jsou 4 km na Italské hranice, na horu je 5 km do Rakouska a do prava máme 2,5 km do K. Gory a asi 5 km na pass Vršič. Tady se nudit nebudeme... 1. den na presso do Talošky, Pontebba a její pass, pak dolů na SP 76 a super cestou přes Sella Nevea k jezeru del Predil. Kousek je na Mangart a to je adrenalin (pro toho, kdo nemá rád výšky ). 2. den pod mrakem, děláme turistiku a den nemá chybu. 3. den prší a hlavně je 15 st., to se nechce opravdu nikam. Máme welnness na balkoně. 4. den se jedeme vyhřát k moři, je to pouhých cca 150 km. Cesta přes Vršič a pak kolem řeky Soča, Bovec, Kobarid, Tolmin a Gorizia - gumy Vám budou děkovat, protože nepojedou rovně!!! Plaveme v Jadranu ve městě Sistiana - bez komentáře. 5. den Triglavský národní park, vodopád, turistika - nádhera. Jezero Bled nás neoslovilo, všude lidí jako nasráno, provoz jak na parkovišti D 1, Japončíci fotící si nudící se labuť , prostě mažeme zpět do Itálie na kafčo a poslechnout si to ticho u jezer Fusine. Žádná komerce - jen klídek, azzuro a kýčovité barvy místní krajiny.
A jedeme zpět. Nevíme sice proč, nechce se nám ani trochu. Peněženka hubne a tak je třeba vypadnout, ať batůžek nemusí tlačit mašinu ! 6. den vlítneme znovu do Rakouska, za Klagenem sjíždíme na místí okresku a mažeme nádhernou krajinou, super cestou B 114 přes Trieben až k Dunaji. Po levém břehu ve směru toku a silnici č. 3 si v tropech užíváme klidu na této silnici. Ve městě Spitz (kousek od Kremsu) stojíme, batůžek ucítil víno . To je moje záchrana, byl jsem nějaký unavený. Bereme "zimmer" přímo ve vinici a tak stačí natáhnout hadičku z okna... Super večeře, atmoška u "říčky" Dunaj, popíjení ve sklípku bylo třešničkou na dortu.
Přes Znojmo, Kroměříž a New Jersey (Nový Jičín) příjíždíme domů. Decentních 2 500km absolutně v pohodě. Batůžek na 1*, GSX 1*, itinerář 1* a já? Taková známka tu není...

Musigo (35) napsal 04.09.2015 v 10:18

pěkný výlet

Pajoš.CB (0) napsal 04.09.2015 v 09:33

Tleskám, super. Pěkně se to čte. 1* tříkrát podtržená Těším se na fotky a povídání!!

• sezóna 2023

Letos se začalo hezky. Vytahujeme na výlet i další důchodce a je to moc fajn. Motorka si klouže na silnici, Michelinky se točí moc hezky, je tam ale zase, jedno ale. Díky problémům z minulého roku mám ve zvyku hlídat č

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.07.2023
  • sezóna 2022

A začalo se jezdit hned od března. Z pneumatik nejsem nadšený. Nejsem žádný testovací jezdec a specialista, jen mám najeto na své motorce pořád ve stejném stylu jízdy už dost kilometrů, abych mohl hodnotit gumy. K tomu p

Uskutečněno: 01.11.2022
  • sezóna 2021

Další covidová sezóna. Vzpomínám co bylo, protože dopisuji deník, jak mě upozornil kamarád, že nepokračuji, a mám problém zapnout mozek. Díky fotkám můžu napsat, že to bylo opět slabé. Jako moto sezóna. Radost mi dělá

Uskutečněno: 01.11.2021