KTM 990 Adventure / S (2012)

Vlastník _GAS_
Vloženo 9.2.2013
Aktualizováno 23.8.2016

Vloženo: 27.08.2015, Uskutečněno: 27.08.2015, Zhlédnuto: 30x

Druhá část několika fotek z mé sirotčí dovolené viz text níže.

Znáte to, celý rok za vámi chodí kamarádi, nebo spíše známí, že se jim líbí vaše toulky na mašině a jestli je někdy nevezmete sebou.

A když tedy souhlasíte a se 4 se domluvíte, většinou jich půlka na poslední chvíli nějak vycouvá.

No a v mém případě v letošním roce vycouvali ze 4 hned 4 lidé... pro příště tedy jen s vyzkoušenými přáteli...

Nicméně dovolená byla v práci domluvená, motorka nabalená a chuť jezdit jasně velela, že se jede, i když tedy tentokrát na sirotka.

Když jsem před cca 4 lety cestou do Albánie a Makedonie protnul BiH, usadilo se mi v hlavě, že se do Bosny ještě chci vrátit, takže letos bylo o cíli cesty rozhodnuto velmi snadno.

A jelikož se člověk nemusel omezovat a ohlížet na ostatní, byl naprosto svým pánem a nikdo ho nijak neumezoval.

Pravda, na šotolinkách a místech kde nebyl signál občas mysl přepadla chmura, co bych dělal, když by mi mašina vypadla z rukou třeba na nohu, ale vše dobře dopadlo a já se po 7 dnech v sedle a 3000 km vrátil na místo startu.

Zde je dalších pár snímků z cesty.

• PF 2016

Přeji všem přátelům i kolegům v jedné stopě, ať se tu příští rok potkáváme všichni ve zdraví a ať naše stroje šlapou jako hodinky ze Švýcarska. :-)

Vloženo: 23.12.2015
    Uskutečněno: 23.12.2015
  • O2 eliminator

Na doporučení od svých přátel jsem přistoupil k montáži O2 eliminátoru, který eliminuje ekologické zásahy jdoucí do řídící jednotky od lambda sond. Výsledkem je mnohem jemnější nástup vstřikování = odpadá cuknutí mezi

Vloženo: 24.11.2015
    Uskutečněno: 24.11.2015
  • Toulky mimo asfalt

Podzimní počasí sice umí být nevlídné, ale jízda mimo asfalt přeci jen dokáže člověka zahřát lépe, než kdejaký alkoholický drink. Trip s kamarádem vedl Českým středohořím a nebylo to vůbec špatné, notabene nebyl proje

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 29.09.2015