Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Bavorák98
Vloženo 28.7.2015
Aktualizováno 4.11.2015

RC dráha + Sokolí vrch

Vloženo: 24.08.2015, Uskutečněno: 24.08.2015, Stav tachometru: 27 km, Zhlédnuto: 14x

Dnes jsem se vydal do severočeské obce Dobrná omrknout dráhu pro RC modely a poté jsem dojel k rozhledně Sokolí vrch. Trasa vedla na začátku po hlavní silnici z České lípy do Děčína, v Děčíně-Březiny jsem odbočil na vedlejší silnici směr Dobrná. Silnice na Dobrnou je v dost špatném stavu, samá díra, byl to celkem slalom. Silnice vede do kopce lesem a je plná zatáček, nebýt nekvalitního povrchu tak ji hodnotím dobře. Když jsem dojel do Dobrné odbočil jsem na Brložec a vydal jsem se po děravé cestě směr RC dráha. Na místě jsem RC dráhu nafotil a jel jsem se podívat na Sokolí vrch, cesta na Sokolí vrch byla to nejkvalitnější za celý výlet. Využil jsem malého provozu a kvalitního povrchu a zkoušel jsem jak moc umí motorka a hlavně já brzdit. Docela mile mě překvapilo jak Varánek brzdí, hlavně přední brzda brzdí slušně. Když jsem přijel pod rozhlednu následovalo focení a pak cesta zpět. Pro cestu zpět jsem zvolil cestu přes obec Ovesná. Byla to chyba, silnice snad tankodrom, podařilo se mi vyklepat jeden šroub z kapotáže. V obci na mě koukali jak na zjevení, jako kdyby v životě neviděli motorku, no nic moc. Když jsem projel Ovesnou tak jsem dojel do Benešova nad Ploučnicí a pak už rovnou domů před dům kde jsme si v Varanem samou únavou lehli do keře, viz dnešní zápis "HAVÁRIE".

• Trapas před domem

Když jsem se dnes vracel z výletu a přijel jsem před dům chtěl jsem si otevřít vrata. Když jsem zastavil najel jsem na vysoký obrubník u vrat, chtěl jsem si dát nohu na zem ale zjistil jsem že na ni nedosáhnu. To už ale

Typ: Havárie
    Vloženo: 24.08.2015
    Uskutečněno: 24.08.2015
  • První menší vyzkoušení

Dnes jsem vzal Varana a jel jsem ho vyzkoušet na cesty u nás na vesnici. Jezdil jsem asi hodinu a za tu dobu jsem si stihl motorku trošku osahat. Vyzkoušel jsem si všechny rychlosti převodovky, plný plyn i prudčeji zabr

Vloženo: 30.07.2015
    Uskutečněno: 30.07.2015