Honda SLR 650 (1998)

Vlastník Dooger
Vloženo 16.2.2010
Aktualizováno 21.8.2016

Projížďka směr Dalešická přehrada

Vloženo: 09.07.2015, Uskutečněno: 07.07.2015, Stav tachometru: 54200 km, Zhlédnuto: 16x

Hurá, skoro po třech letech přidávám další zápis do deníku Byl jsem se projet s kámošem k Dalešické přehradě, tam jsme udělali pár fotek, zajeli si dát lehký oběd do Dalešického pivovaru (Postřižiny) a vydali jsme se zpátky do Brna. Při cestě zpátky píchnuta zadní pneumatika. Odtahovka přijela a co se dělo pak je na delší povídání a nechci se zase nasrat Jinak najeto příjemných plus mínus 110 km.

Dooger (0) napsal 10.07.2015 v 06:16

Výlet supr, ale asi 20 km před Brnem jsem zjistil, že mám prázdnou zadní pneumatiku..tak jsem si zavolal odtah, přijeli asi do 40 minut..pak to začalo...týpek, co řídil odtahovku ještě nikdy nevezl motorku tak jsem si ji naložil defacto sám Pak se mě ptá do jakého chci servisu...na to mu říkám, že o to se snad stará pojišťovna Po 30 minutách příjezd před Prodejnu/servis Harley Davidson..tam mu říkám,že to asi tady určitě neklapne tak se jde zeptat dovnitř a tam mu říkají, že dělají jenom Harleye-nečekaně Jedeme do dalšího servisu, kde je zavřeno přes svátky...o dálších 60 minut později jsme ve třetím servisu (značková prodejna Honda)-tam mi oznamují s klidem, že ať tady mašinu klidně nechám, a že duši vymění, ale že ji tady nemají

Volám na pojišťovnu a chci si nechat vysvětlit, proč mi nezařídili servis...7 minutová hádka během, které pán na drátě pořád opakoval jak se oni o to starat nemohou, bla bla bla

Jedeme do posledního servisu (servis zjištěn díky jednoho pána, co taky čekal v servisu a dopřesnění kámoše Kotase)-cesta mimochodem přes celé Brno..tam mi ji konečně vyměnili.

První volání na pojišťovnu v 13 32h...výměna duše zadní pneumatiky ve 16 28h...neskutečné 3 hodiny... :-/ Ještě, že bylo venku příjemných 36 stupňů

p.epanica (2) napsal 09.07.2015 v 15:13

Začalo to asi výborně, ale ta dohra asi nic moc ...

• Dalešický pivovar a blízké okolí

Není nic krásnějšího než se projet na mašině a dobře se najíst a tak padlo naše rozhodnutí pro návštěvu Dalešického pivovaru (natáčely se zde Hrabalovy Postřižiny). Cesta do Dalešic byla příjemná, vzali jsme to přes hráz

Vloženo: 06.08.2015
    Uskutečněno: 01.08.2015
  • Permonium

Utekly plus mínus tři roky od našeho posledního společného výletu na motorce a tak jsme se rozhodli pro zkrácenou verzi a to jenom návštěvu Permonia u Oslavan. Permonium je moc pěkné místo, nicméně nejvíce se tam vyblbno

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 11.07.2015
  • Dvoudenní výlet do Mikulova

Naposledy jsme nocovali v krásném městečku Mikulov před třemi léty a tak jsme si s partnerkou řekli, že by nebylo špatné tyto krásné chvíle zopakovat. Vyrazili jsme opět do stejného penzionu s malebným vinným sklípkem př

Typ: Dovolená
    Vloženo: 31.07.2012