Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 04.05.2015, Uskutečněno: 01.05.2015, Zhlédnuto: 2x

Jako by se zčásti opakoval loňskej podzim, podobná cesta, stejnej scuk s Pajachrem vyšperkovanej bluedrivem kterej svý "fofrklacky" poslal do kopru, přijel na motorce a na "Žehnání" ve Frýdlantu n/O nás přivítala jeho otevřená náruč
Dobře utajená malá změna image mojí maličkosti a bláhový domněnky ve stylu "nějakou dobu mě nikdo nepozná" se rozplynuly hned po příjezdu části členů CRV (HOBO, tatík, Ludva, Kolja), kdy téměř ihned po sundání přilby HOBO zahalekal "ahóóój Sony"
(já bláhovej - ta výrazná nášivka CRV spolu se jmenovkou - to by dal i barvohluchej)
Stojíme a já vyhlížím. Přijíždí část "Nejvěrnějších", augle mám skoro vodkrvený, pátrám a nic, ON nikde! Pak, snad čirou náhodou zahlídnu Soníka - vyrážím! Najednou se hned vedle mě, po mojí pravici zjeví důvod naší cesty - JirkaMetal! Krátká chvilka, snad zlomeček vteřiny, malá srdeční arytmie je zažehnána podáním ruky a objetím - PŘÍTEL dorazil!
Nějaký to focení, domluva co dál (z doslechu vím o úsměvným Zoubkově faux-pas, docela mě mrzí, že jsem u toho nebyl), loučení s Pajachrem, částí CRV (jeli k Hance do Bravantic) a vyráží se směr "13"
Malá "chvilka poezie" nikoho snad nezabije, přidávám "Jak zkalil Žanek Husůj v Pakostnici" což se neobejde bez částečného překladu hantecu Před baštou ještě malý proběhnutí se - "zlatej déšť" musí suplovat rozkvetlou třešeň
Postupně dochází na loučení, istonbike musí za milou, uznání - Jandys i s dcerkou Sofi - paráda, smekám!
Můj obrovskej údiv - máme dprovod! A tak se o kudytudy-tydytam postarala část NEJVĚRNĚJŠÍCH (shumi-p+Evik - Suzuki GSXR 1300 Hayabusa, Zub47+Pája - Kawasaki ZXT 1000, PŘÍTEL JirkaMetal+Soník - Honda VT1100 Shadow) a kamarád z CRV bluedrive - Yamaha XV535 Virago
Doprovodná eskorta připomínající čestnou stráž
To trojí zkropení od Nejvyššího (že by nedůvěra ke svému služebníkovi?), to "ne zrovna nejtepleji a krapet větrno" a těch 417 kiláků stálo za to
DĚKUJEME

snorhule (0) napsal 05.05.2015 v 05:39

Libore,bylo to úžasné setkání naživo,ne jen přes počítač vážím si toho že jste jeli takovou dálku,aby jsme se všichni setkali bylo to fajn a snad někdy brzo se zase uvidíme

Zub47 (2) napsal 05.05.2015 v 02:44

To nebylo troji skropeni,ale troji požehnani šťasnych cest Brněnskemu hantecu sem vubec nerozuměl,ale vydedukoval jsem z něho že jsem neodolatelně krasny a bylo mi obrovskou cti vas poznat(tebe i Maměnku)osobně tak zas někdy

Tuareg-Tengai (1) napsal 04.05.2015 v 21:05

mně to čeká 9.teho května

shumi-p (0) napsal 04.05.2015 v 20:58

Moc krásně jsi to popsal ,jsem moc rád že jsem tě mohl poznat a moc si cením že si jel takový kus kvůli nám za to ti patří srdečné dík Nejvěrnějších i mé ,fotečky jsou moc krásné a hlavně ta poslední už jsem si ji stáhnul děkuji

istonbike (2) napsal 04.05.2015 v 19:53

Ta báseň o vodníkovi byl jen takovej prolog pro tohleto fantastické pokračování ...četl jsem to jedním dechem a to několikrát

JirkaMetal (1) napsal 04.05.2015 v 18:24

Libore - PŘÍTELI - moc pěkně jsi vše sepsal,popsal a vyložil pro znalé i neznalé . Moc si vážím toho, že jste s Maměnko dojeli a škoda toho počasí, bo bychom Vás snad vyprovodili až do Brna

babula (0) napsal 04.05.2015 v 16:59

Hezky napsaný a pěkný fotky . Suprově strávený den se suprovými přáteli . Vím o čem mluvím , mám je také za přátele a je mezi nimi i brácha

Wildaja (44) napsal 04.05.2015 v 15:13

Krásný popis setkání dvou lidí, opravdu báječný . Tak nějak mi díky tomu zápisu unikají i fotky ,
ale je tu přece jen jedna, co oslovila i mě a mluví za vše .

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015