Honda XL 1000V Varadero (2001)

Vlastník TyoSam
Vloženo 3.3.2015
Aktualizováno 4.3.2015

Vloženo: 07.03.2015, Uskutečněno: 07.03.2015, Stav tachometru: 61914 km, Zhlédnuto: 7x

No tak jsem na mém novém miláčkovi už odjel nějaký ten km a tak bych se s Vámi rád podělil o zkušenosti. Co napsat po ujetí 372 km. V první řadě to, že jsem měl dobrou volbu v Hondě XL 1000 Varadero. To co jsem od ní očekával, tak se mi zatím na 100% plní. Jsem nadšen z pohodlí a jízdních vlastností, jelikož když jsem si na ni poprvé sedl byl jsem malinko překvapen jeho váhou, ale po rozjezdu je to absolutně poslušné neviňátko. Teda než vezmete za heft, to se malinko musíte více přidržet, aby Varánek nepokračoval bez Vás. Všech 372 km jsem zatím najezdil za nic moc povětrnostních podmínek, ale i tak soudržnost se silnicí tato motorka má. Malinko jsem byl vyděšen, když jsem s ním najel na vlhkou lesní cestu a on si začal dělat co chce. Tak jsem usoudil, že na pneumatikách Metzeler Tourance to do terénku nebude, a stejně bych si Varánka ušpinil a to si nezaslouží. Jinak jsem velmi spokojen s přešitým sedlem, které dodává absolutní pohodlí. Dnes jsem absolvoval první jízdu s batůžke Marcelkou, které jsem koupil nové motorkářské oblečení a helmu. Její spokojenost je pro mne největším posuzovadlem motorky, jelikož kdyby se jí nejelo pohodlně, tak ani já nemohu být spokojen. (Bylo by moc keců, že už zase jedu na vyjížďku a ona bude sama) Takhle pojede se mnou a já budu moci jezdit pořád. No víc poznatků zatím nemám, a tak po dalších km se tady zase něco připíše.

jakattara (9) napsal 10.03.2015 v 12:27

Krásná práce, hlavně stále kolama na zemi ;)

Lucky-Jarda (44) napsal 08.03.2015 v 09:39

Super oblečení pro Marsi Mám takový tušení že toho letos nalítáš fakt hodně

• Šoustkama na Les Království :-)

Tak je 20.03.2015 a já jsem zase nasedl na milovaného "ještěra" Varánka a vydal jsem se na vyjížďku po krásách východních Čech. Moje cesta směřovala nejdříve do Bělče, kde jsem chtěl hecnout kamaráda Pavla Štěpánka, aby

Vloženo: 20.03.2015
    Uskutečněno: 20.03.2015