Honda XL 1000V Varadero (2001)

Vlastník TyoSam
Vloženo 3.3.2015
Aktualizováno 4.3.2015

Šoustkama na Les Království :-)

Vloženo: 20.03.2015, Uskutečněno: 20.03.2015, Stav tachometru: 62213 km, Zhlédnuto: 9x

Tak je 20.03.2015 a já jsem zase nasedl na milovaného "ještěra" Varánka a vydal jsem se na vyjížďku po krásách východních Čech. Moje cesta směřovala nejdříve do Bělče, kde jsem chtěl hecnout kamaráda Pavla Štěpánka, aby vytáhl svého mazlíka a jel se mnou. ( Touto cestou bych mu rád dodatečně popřál k jeho včerejším narozeninám, k nimž jsem mu nepodal ani ruku, jak jsem byl natěšen na jízdu. ) Bohužel, Pavel nemohl a tak jsem se vydal cestou necestou kam mě kola vedla. Hned z Bělče jsem se vydal lesní cestou do Krňovic a poprvé jsem se s Varánkem svezl po lesních cestách. Bylo to super, po týdením sluníčku bylo všude sucho. Hned na Marokánce jsem musel udělat fotečku, jelikož jsem chtěl cesťáka i pro mou velkou zálibu fotit. Byl jsem nadšen, dojel jsem tam, kam bych za mokra asi nedojel, protže moje obutí Metzeler je silniční a ne teréní guma. Po té jsem nabral směr Třebechovice pod Orebem a dále na Jaroměř a Dvůr Králové nad Labem kolem jejich ZOO na Bílou Třemešnou a pak na cíl mé cesty, přehradu Les Království. Bylo "azuro" a tak jsem si celou cestu liboval jak jsem udělal dobře, že jsem to v práci tak brzo zabalil. Udělal jsem pár fotek a nasedl a jel směr Hradec Králové. Ve Smiřicích jsem se rozhodl, že je čas na kávu a tak jsem to zlomil na pumpu a dal jsem si zasloužený odpočinek u kafíčka. Co čert nechtěl, ozval se telefon a na druhém konci šéf. No co tak jsem vyřešil pracovní tématiku po telefonu a po zjištění,že o víkendu nikam neodjíždím, jsem se vydal za kamarádem Davidem shodou okolností také ještě do Bělče. Věděl jsem, že je z cest doma a tak jsem zajel. Ani mě nenapadlo, že bych se dnes svezl na jiné motorce, ale David dělal své ženě výměnu na BMW a požádal mě, jestli bych to před výměnou neprojel, když jsem ustrojen v motorkářském. Nábídku jsem příjmul a osedlal poprvé v životě "Jednobuch 650 od BMW. Super zážitek, ač oproti Varánkovi je to liliput, ale jinak super mašina. Má to postavené od základu pro svou ženu, která je menšího vzrůstu a tak jsem si fakt připadal jako na hračce. Ale jinak opravdu bych se na tom Bávku asi dokázal vyřádit. No když jsem přijel, měl jsem uvařenou kávu a při výměně jsem spíš Davidovi překážel, ale zase jsme si fajn pokecali. Po té už jsem to směřoval k domovu cca 6 km a tak to bylo hned. Po dnešní vyjížďce jsem se opět utvrdil v tom, že volba mé nové motorky byla na 100% dobrá. Varánek poslouchal a já jsem se s ním doufám zase o něco více zžil. Najeto 131,5 km a bylo to super.

• Je týden doma. :-)

No tak jsem na mém novém miláčkovi už odjel nějaký ten km a tak bych se s Vámi rád podělil o zkušenosti. Co napsat po ujetí 372 km. V první řadě to, že jsem měl dobrou volbu v Hondě XL 1000 Varadero. To co jsem od ní oče

Vloženo: 07.03.2015
    Uskutečněno: 07.03.2015