Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník V_i_c_i
Vloženo 30.12.2011
Aktualizováno 15.5.2021

Vloženo: 24.02.2015, Uskutečněno: 24.02.2015, Stav tachometru: 48000 km, Zhlédnuto: 32x

Všechny boční kufry podle mne kazí tuhle motorku. Ale když už to nejde jinak tak ať jsou to alespoň nějaké trošku koukatelné. Pro mě jsou to Givi V35.
A tím jsem si zavařil. Na GSX1400 ty špagetožrouti dělají pouze nosič PL537 pro model K1-K4 a PLX 534 pro modely K5+. Kufry V35 pak pasují pouze na nosič PLX 537. Jenže díky úpravě výfukového potrubí 4-1 na 4-2 jsem si pro tyto nosiče udělal model K1-K4. A aby toho nebylo málo, tak už s výrobou obou typů nosičů skončili.
Snad je ta výše popsaná směs názvů a kombinací pochopitelná. Pokud ne, tak stručně řečeno bylo už předem jasné, že bez úpravy nějakého nosiče kufry Givi V35 na GSX1400 se dvěma výfuky nedostanu.
Po celkem zdlouhavém hledání, pátrání, marném objednávání (bohužel spousty e-shopů nepostřehlo že se třeba už něco nevyrábí) se mi podařilo sehnat nosič PLX537 pro GSX1400 K5+. Díky tomu jsem mohl upustit od záložního plánu upravovat PLX nosič pro GSF1200.
Pak dostala slovo flexa, cočko, pilník, vibrační bruska, soustruh a výsledek můžete posoudit na fotkách.
A až koupím kufry, tak doplním jestli tam sedí
Tak kufry dokoupeny, na nosiče dovařeny plotny na kontaktní body, nalakováno a nasazeno na motorku.
Vše sedí perfektně. Ještě do kufrů dodělat obrysovky a blinkry a máme hotovo.

V_i_c_i (15) napsal 24.02.2015 v 22:43

Jestli máš odvahu si nechat rozřezat nosiče za tři litry.

Johny89 (9) napsal 24.02.2015 v 22:37

Dobrá práce... Asi k tobě pojedu s FZ1, ať taky mám kam dát věci..

• Tlumic rizeni

Tlumic rizeni sice neni u teto motorky diky jeji geometrii nepostradatelna vec, ale pri rychlostech vysoko nad povolene limity prijemna zalezitost. Motorku to dost zklidni. :-DD Takze klasicka okruha zalezitost pro okru

Vloženo: 15.05.2021
    Uskutečněno: 15.05.2021
  • Engine breather aneb předělání oddechu motoru

Už delší dobu mě ta originální krabice od bot na převodovce co se stará o oddech motorového prostoru pila krev. Hlavně když jsem se měl dostat k napínáku rozvodů. Ale nikdy nebylo volných pár tisícovek, které za tuhle

Vloženo: 29.06.2020
    Uskutečněno: 29.06.2020
  • Výměna a přesun klaksonů

Kvůli budoucí upravě bylo potřeba přesunout minimálně jeden ze dvou klaksonů. Variant bylo několik. Prostě jen jeden sundat, jeden někam přesunout nebo přesunout oba. GSXo má za krkem řízení celkem pěkný prostor, kam jse

Vloženo: 15.07.2018
    Uskutečněno: 15.07.2018