Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník V_i_c_i
Vloženo 30.12.2011
Aktualizováno 30.6.2020

Engine breather aneb předělání oddechu motoru

Vloženo: 29.06.2020, Uskutečněno: 29.06.2020, Zhlédnuto: 158x

Už delší dobu mě ta originální krabice od bot na převodovce co se stará o oddech motorového prostoru pila krev. Hlavně když jsem se měl dostat k napínáku rozvodů.
Ale nikdy nebylo volných pár tisícovek, které za tuhle frézovanou blbost chtějí.
Nicméně po pár letech můj dobrý kamarád konečně dodělal CNC frézu a tak tento už pár let starý projekt opět ožil a donutil mě se dokonce vzdělávat. Aneb rozkaz zněl jasně: "Když mi uděláš 3D model a dodáš si materiál, tak ti to vyfrézuji". AutoCAD je sice můj kamarád, ale pouze ve 2D. Takže jsem se po večerech po čase dostal do dalšího rozměru. Ne nemohla za to tentokráte moje hezčí polovina, tentokráte za to můžou trubky (Youtube)
Nebudu se dál rozepisovat, cesta k finálnímu výsledku měla ještě spousty dalších menších i větších problémů, ale nakonec si troufám tvrdit se to celkem podařilo. A máte pravdu, opravdu to za to úsilí nestálo

BoBo1 (0) napsal 30.06.2020 v 15:45

Super zábava.

• Výměna a přesun klaksonů

Kvůli budoucí upravě bylo potřeba přesunout minimálně jeden ze dvou klaksonů. Variant bylo několik. Prostě jen jeden sundat, jeden někam přesunout nebo přesunout oba. GSXo má za krkem řízení celkem pěkný prostor, kam jse

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 15.07.2018
    Uskutečněno: 15.07.2018
  • Přesun USB zásuvky

Už nějakou dobu mám na moto USB zásuvku. Jen s jejím umístěním jsem nikdy nebyl spokojený. Když jsem ji kdysi montoval tak jsem prostě potřeboval aby byla rychle na motorce. Vzhledem k budoucím úpravám ale bylo potřeba j

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 10.07.2018
  • Proměna GSX1400 část IX - vačky Yoshimura ST-1

Záznam do deníku je sice nový, nicméně vačky už pěknou dobu v motorce jezdí. Po tom co motorka prošla kompletní vzhledovou proměnou a dostala přípravu v podobě full výfukového systému pana Akrapoviče a možnosti upravovat

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.06.2018