Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Štědrodenní Brno - motorek všude plno

Vloženo: 25.12.2014, Uskutečněno: 25.12.2014, Zhlédnuto: 2x

Nemusím jmeniny, narozeniny, svátky! Nevěřím v Boha, snad ve vyšší moc ale v co věřím je lidská schopnost!
Loni mi tato akcička o vlásek unikla, letos došlo k nápravě a díky počasí (ráno 2,7°C, kolem poledne luxusních 12°) byla účast naprosto famózní
Přídavky včetně LED dodělaný, nová baterka, závity držící vepředu nádrž přeříznutý na M8 (púvodní M6 měly už svý téměř za sebou) a vyráží se - dofouknout kolečka aby se Lady V dobře jelo a pak hned za kamarádem pracujícím u ARMÁDY SPÁSY Popřáli jsme si a protože měl povinnosti pokračováním bylo malý Tesco za nádražím, tradiční místo scuku Holy Eagles kde díky kamarádově povinnostem zbývala asi hoďka do plánovanýho sletu squadry. Společně ke Grandu, na starý autobusový nádraží.
Motorky všech značek, tříd, obsahů a roků výroby a lidí...nepočítaně
Cílem byla nejprv Kociánka , odtud už značně prořídlá formace zamířila do Klokánku v Líšni.
Při prvním zastavení se krom dárečků vybralo víc jak 15000,- a při druhé zastávce se k dárečkům přidalo něco málo přes 5000,-
Motorek na startu bych odhadem tipl 300 - 350.
Veliký poděkování všem, především Davčovi (dejv222) a Milošovi (milosmarta)
(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
Další "veliké děkovanec" mojí milované maměnce - dost foteček + videa, dárky pod stromkem doma neměly chybu a...
sama si pořídila novou přilbu! Je prostě úžasná!!!
Můj nejkrásnější Štědrej den v životě!!!

funes222 (58) napsal 26.12.2014 v 12:10

Díky za fotky. Já jen doufám že příští rok mi moje pracovní povinnosti nebudou zasahovat do akcí tak jak letos. Zkusím taky nějakou pěknou vyjížďku vymyslet. Pěkný zbytek svátků.

Tuareg-Tengai (1) napsal 25.12.2014 v 21:40

tiše vám závidím u nás je všude břečka po občasném sněhu nebo mokro takže sem se pustil jen do tunění fichtla a až přijdou řetězy na vyvažováky a ventily tak se pustím do Kawy

tatíkPé (9) napsal 25.12.2014 v 18:57

Fajne a pěkne

mili001 (0) napsal 25.12.2014 v 17:03

Nádhernej den

Wildaja (44) napsal 25.12.2014 v 13:38

Vánoční čas probouzí v lidech i ty lepší stránky toho, co je pod obalem a to je dobře ...
... (častěji by to určitě nevadilo a u některých by to měla být svým způsobem i povinnost ).
Krásné využití účelové akce a schopnost lidí je opravdu všestranná .
Radost a svítící oči dětí, všech dětí ... ten pohled za to určitě stál .

shumi-p (0) napsal 25.12.2014 v 11:31

Sluníčko včera přálo většině a dík mu za to že mohlo vyjed tolik motorek

JirkaMetal (1) napsal 25.12.2014 v 10:32

Tož paráda ( betelný) taky se vás sešlo hafo a Lady V to sluší

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015