Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 12.10.2014, Uskutečněno: 12.10.2014, Zhlédnuto: 5x

Pěkný skoro "letní den" ,třeba už skoro i poslední s nadcházejícím podzimem,tož to by byla škoda nechat BIGouška zahálet.S kamarády jsme byli dohodnutí že mě počkají v Bruntále (pro ty co neví,mají tam ZUBATÉ ŽÁBY ) Protože oni už vyjeli někdy ráno a já nemohl,tak jsem je na smluveném místě nakonec dojel a našel Jako první tip dne byla rozhledna Ježník,co bych povídal,i přes navigaci vedoucího kolegy jsme bloudili asi cca 6km kolečko menším offroadem,ale přišlo to i vhod bo přírodu já rád a ten lesní vzduch to je balzám No a našli jsme Po té další se jménem Hraniční vrch,pro ty co by tam chtěli doporučuju!!! Super místo a výhledy kolem,vyšlapat si ty schody nahoru a dolů to taky za to stojí,aspoň posílíte svaly a ducha,mě daly zabrat dost Bylo krásně,ale taky už i čas oběda,nedaleko od Holčovic jsme něco snědli a pak se i rozdělili.Z hlavního tahu mířil směr na zapadlé silničky,u kterých si netroufnu ani číslovat,možná 5-6.třída ale fakt pecka pro ty co mají aspoň endurka Proč??? Bo to je samy rygol,ďura,hrbol ale da se jet pod plným a se smajlíkem ve škopku,pro ostatní moto to jde taky ale pomaleji Najednou se po výjezdu z lesa ukázaly rozlehlé pastviny a na nich různorodý dobytek,krávy,ovce,zubři a dokonce kdesi i bizoni,jenže pokud tam byli tak daleko,nebo v místě kam mé oko nezahlédlo Co mě však dostalo byli malé selátka divokých prasat a jejich velká chuť cokoliv sežrat No a jinač pěkný slunečný prožitý v sedle motorky

Wildaja (44) napsal 18.11.2014 v 19:42

To nevadí, že vyrostla . Tady na těch fotkách jsou úžasně roztomilá a pruhovaná jak z pohádky děda Lebeda a Krkovička .

JirkaMetal (1) napsal 02.11.2014 v 21:06

Tož tak šup s nima do mražáku

-Jandys- (16) napsal 02.11.2014 v 20:44

Na ty prasátka jsem se s odstupem 14.dní byl podívat znova a už nejsou tak roztomilá jako tady na fotkách

JirkaMetal (1) napsal 02.11.2014 v 20:38

Překrásná krajina a ty čunčata jsou suprový

owenovic (12) napsal 27.10.2014 v 18:48

Zubaté žáby,drsní lidé. Koukal jsem na tvé fotky,přečetl si deník a mohu říct ,že vyjíždka se vyvedla na SUPROVEJ DEN v sedle a s kamarády. Fotky jsou taky moc fajn ,hlavně ten výhled ten je luxusní.

Wildaja (44) napsal 21.10.2014 v 20:56

Zubaté žáby ... moc pěkná a zajímavá historie. A asi po celým světě, protože mi přišel minulý týden balík z Ameriky a tam byla taky .

-Jandys- (16) napsal 13.10.2014 v 21:57

Jo bylo parádně a hlavně v přírodě a tak trochu i mimo lidi Na to že foťák zůstal opět doma a mobil byl mým zachráncem,tak to snad ujde

Mann (1532) napsal 13.10.2014 v 21:52

Jo, jo, počasí vyšlo, výhledy do podzimní krajiny jakbysmet a těch potenciálních řízků co tam běhalo

Wildaja (44) napsal 13.10.2014 v 19:33

Krásný fotky a zajímavý výlet .

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017