Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 29.09.2014, Uskutečněno: 28.09.2014, Zhlédnuto: 8x

Jelikož často jezdím sám nebo s kamarády,tak mi je občas doma řečeno,že bych taky "někdy" mohl vzít svou drahou polovičku ženušku Vlaďku Že si vyjedem na výlet poslední zářiový víkend už bylo dané,počasí vyšlo,směr namířený na Kohůtku,kterou známe,dobře tam vaří a je všude když vyjde počasí krásný rozhled a taky jsme zjistili že ve "svátek" je to hodně navštěvovaný vrchol v oblasti Valašského kraje. Cestou zpět se nám povedlo ještě vidět nějaký sraz veteránů na Kunínském zámku,stihli jsme akorát konec a vyhlášení cen.I tak bylo na co koukat a parádní zážitek vidět ty staré skvosty ještě při životě.Dalším překvapením byla čísla na tachometru,kde se to přetočilo přes 49.000km,takže "50.tka" už bude brzo a budem slavit

JirkaMetal (1) napsal 02.11.2014 v 20:44

Je to stoupák na tu Kohůtku ale ti veteráni jsou boží

Wildaja (44) napsal 08.10.2014 v 18:23

Jj, bylo to super , sice jsme se připojily až na Kohůtce a veterány jsme s Vámi taky nestihly. Hold jsme jely dál jinudy, ale foto je vydařené a myslím, že i vy jste přijely domů s úsměvem

p.epanica (2) napsal 29.09.2014 v 19:05

Jste si to pěkně užili ...

owenovic (12) napsal 29.09.2014 v 16:24

Tak to vám vyšlo moooooooc dobře. Počasí včera opravdu přálo . A veteráni jedna básen co si budem povídat .Pěknou neděli jste měli.

Mann (1530) napsal 29.09.2014 v 15:49

Začínáš v popisu pěkně mile a uctivě to budeš mít doma asi na dlouho vylepšený morální kredit Byť se to jevilo z počátku špetku divoce, Kohútka počasím ani knedlíkama nezklamala. Pak už to bylo jen lepší a lepší až to bylo úplně nejlepší Líbí se mi jak jsou schopni a ochotni někteří majitelé veteránu dotáhnou všechno detailně do konce, vč. dobových oblečků

Jardas444 (10) napsal 29.09.2014 v 15:42

Parádní výlet .Hold jednou za čas svou drahou polovičku musíš vyvézt aby byl klid .Jinak dle tvého doporučení jsem Kohůtku také navštívil a je tam fakt hezky.A jako bonbónek jste ještě narazili na takové parádní veterány .Co víc si přát,že?

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017