Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 18.09.2014, Uskutečněno: 14.09.2014, Zhlédnuto: 2x

Kousek od nás na Jesenicku se jely závody v Branné,tzv. Kolštejnský okruh-O cenu Václava Paruse.V sobotu byli tréninkové jízdy a v neděli pak samotný závod.No jelikož počasí v tu dobu u nás nic moc tak sobotu jsem nechal být a věnoval se rodině a pořádnému výšlapu po lesích a trochu sběru hub Na nedělní ráno v osádce o 4.lidech se mělo vyjet hned brzo ráno,jenže opět a za počasí bylo proti,takže někdo nemoh zdravotně,někdo pro jiné účely a tak jsem hrdinně přijal výzvu jet sám Odjezd v 8:00h ráno,venku oblačno a tmavo jen začít pršet asi po 15km v husté mléčné mlze,hladké,mazlavé cestě (jezdím na drapácích) k tomu mlžící se brýle na cross přilbě a začínajícímu mrholení kapituluji i já sám a vracím se zpět k domovu První úvaha byla vzít si normální přilbu s plexi a jet zas,no nějak bylo po náladě.Vyčkával jsem doma,chodil od okna k oknu a čekal na zlepšení jako piráti na příznivý vítr do plachet.Čas nadešel,kolem 11h už se to venku dalo,hop na BIGa a hurá za tím co mě baví Cesta přes Jeseníky mě výrazně kvůli nepřízni počasí zpomalila a taky jsem se snažil vyhýbat dešti,to vše se dalo dohnat v nížinách kde už bylo lépe a já dojel suchý a v celkém pekném prostředí až do cíle cesty Závody už byly v plném proudu a já začal zjišťovat o co vše jsem přišel Nebylo to tak zlé,to co já chtěl vidět bylo teprve přede mnou,takže mé oblíbené "500" a Sajdky jsem hltal jak pohledem,tak i poslechem A to byl zase jako vždy pořádný kotel! Mezi závody jsem se snažil přesouvat a sem tam něco fotit,našel jsem i pár povedených přestaveb typu "Cafe-racer" nebo parádního DR ve stavbě "Flattrack" ty byly v klidu stojící někde depu a ty další co kolem projížděly jsem už nestihl ani zachytit Takže fotek jen něco málo,zážitků mnoho a krásných,počasí se dalo a byla z toho vydařená neděle

-Jandys- (16) napsal 18.09.2014 v 19:53

Dík chlapi,hold podzim je skoro tu se vším co k němu patří a když už mi po 4. uklouzlo zadní kolo a já měl tak trochu naspěch,šla ruka z plynu a byl pokoj

Jardas444 (10) napsal 18.09.2014 v 18:23

Jak se říká,kdo si počká,ten se dočká tak jako ty.Hezký výlet a super fotky.Hold na silnici si musíme už dávat většího bacha všichni.Listí padá,prší,ranní rosa,to vše dělá v zatáčkách hezkou klouzačku.

p.epanica (2) napsal 18.09.2014 v 16:46

Pěkný výlet podbarvený fotečkami ...

-Jandys- (16) napsal 18.09.2014 v 14:13

Já jsem takový samorost od přírody a když už je ta sezona skoro pořád na vodě tak mi to začlo už být fakt jedno,nepromok sebou vozím a jelikož jsem trochu pověrčivý nazdory hlásání dešťům jel jsem bez a byl suchý a spokojený

Mann (1530) napsal 18.09.2014 v 14:08

Hromy, blesky, trakaře - tebe by asi nezastavila v cestě do Branné ani ruská zima Škoda toho rozmaru počasí, Branná má co nabídnout ve více směrech Některé přestavby jsou zajímavé, akorát by mě zajímalo jak se dívají na tu "divočinu" na STK Když já mám někdy trable jenom kvůli obutí

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017