Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník SonyLee
Vloženo 5.10.2013
Aktualizováno 7.10.2013

Vloženo: 01.09.2014, Uskutečněno: 30.08.2014, Zhlédnuto: 2x

Na poslední chvíli to dopadlo - JEDU
Domluvné sms s Jarouškem, spich u benzinky kousek od Uni Hobby a společně na scuk se squadrou Holy Eagles.
Po "Vídeňce" přes Ivančice, kolem Dukovan do Slavonic, cestou, tankovací zastávka a marný čekání na kohosi. Jak taky pro mě letos jinak, začalo prchat. Ze Slavonic je to k zřícenýmu landštejnskýmu hradu kousek. Obídek na zahrádce restauračky hned pod hradem, mobilní aplikace meteor ukazuje ještě cca 20min prchání (trvalo 17).
Zatímco ostatní se jdou kochat, já vlastně taky. Trošku jsem si prošel okolí, blikl 3 "trajky", splknul s fajn chlapíkem na 535ce...
Od hradu přesun k opevněním u Slavonic, ze squadry absolvujeme malou prohlídku jen 4, (cestou k bunkrům potkáváme mě už známýho majitele 535ky s kamarádem, zbytek se přesunul do Maříže za keramikou a my po obhlídce a focení bunkrů za nimi. Kofča v restauraci kousek od "hrnečků a váziček" a tradá z5.
U dukovanský elektrárny společný foto, loučení a po cestě Zbýšov, Zastávka, Rosice, Brno se postupně oddělujeme...pár zatroubení, pár mávnutí...
Tak zase někdy...

cmelda222 (1) napsal 11.09.2014 v 09:38

Kanada je prima, je to vidět na fotkách,... nedávno jsem spal na zahrádce pod hradem i s koloběžkou
užívej radostí všedních dní

Leny73 (0) napsal 09.09.2014 v 09:28

také super

JirkaMetal (1) napsal 01.09.2014 v 21:01

Super hrad,supr bunkr a asi celej den no ni

• Úprava kohoutu paliva

Velice nepříjemný a údajně častý jev zatuhnutí přepínacího mechanizmu rezervy jež je součástí palivového kohoutu u XV535 Virago (netuším jestli pouze u tohoto typu a obsahu) jsem se rozhodl řešit. Není snad mrzutějších c

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 16.12.2015
  • Další z bitev za mnou

Každý má jistě taky záležitosti k vyřízení, mě se jich ale nakupilo krapet víc, u Šemíka se odporoučelo servo, nový stojí nesmysl a použitý je do současných chvil nedostupný - prostě není :DÍKY za VŠECHNO pisino Žankovi

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.12.2015
    Uskutečněno: 15.12.2015
  • Luxusní sobota

Počasí se na výsost vydařilo. Kamil mě vyzvedl a společně jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou kouknout na "Zavírání silnic Indian Givers". Ve Žďáru setkání s kamarády a společně namísto vyjížďky nakouknutí do Doupěte v H

Vloženo: 27.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015