Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Curly
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 18.7.2016

Vloženo: 21.05.2014, Uskutečněno: 21.05.2014, Zhlédnuto: 6x

Tak jsme to dneska teda v partě poslali na okruh!
Milý tatínek si půjčil moje CBRko, zavolal kámošovi, kterej si půjčil CBRko jeho mladý a jeli si dát závod na Ypsilonku do Chebu.
Celej natěšenej jsem se po 45 minutách, kdy opět jezdily motokáry dostal na řadu a kluci šli znovu.
První výjezd z depa na motorce. První zatáhnutí za plyn na okruhu. V uších slyším vítr a jak můj jednoválec řve, řadím bez spojky. První okruhová zatáčka se hned obloučkem vrací o 180° a já do ní dobržďuji a v klidu (alespoň zatím) si jí projíždím.
První dvě, tři kola jsem dal čas pneumatikám, aby se zahřály a sobě, abych si projel okruh i jinak, než v sedle motokáry.
Kolo navazuje na další kolo, když tu najednou poprvé škrtám v zatáčce botou o asfalt. Nádherný pocit! Cítím, že i když si již škrtám,mám velkou rezervu. Jedu dál, škrtám špičkou boty, když tu najednou...stupačka. Jsem nadšený. Mohu si pomyslně odškrtnou další milník a zároveň se smířit s tím, že bez abnormálního vysednutí si na CBR125R r.v.2005 koleno nedám.
Během dalšího ježdění jsem již téměř v každé zatáčce cítil botu na asfaltu a občas i tu stupačku. Také se mi povedlo, že jsem si do zatáčky lehnul poněkud rychleji a vlítnul jsem na stupačku tak rychle, že mi v trenkách zůstal hnědej proužek, v hlavě všechny možná i nemožná sprostá slova a samozřejmě jsem okamžitě cuknul nahoru.
Zkušenost je to skvělá a rozhodně bych každému doporučil, aby si zajel na okruh Obzvlášť, pokud chcete zjistit určitou hranici, kterou váš stroj ještě zvládne.

Kaabo (136) napsal 02.06.2014 v 20:43

Nu což...super svezení

SonyLee (5) napsal 22.05.2014 v 06:05

Pěkný a pokud jde o to doporučení v závěru - nezbývá než souhlasit!

• Prodej...

Tak přišel čas ... Do týdne od vystavení inzerátu se moje první mašina rozloučila a odjela s novou majitelkou. První motorka, první koleno, první odřená stupačka, vyježdění, přemýšlení kde předjet a kde ne, protože t

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.07.2016
    Uskutečněno: 18.07.2016
  • Shrnutí

Moc tu nepíšu, tenhle rok moc nejezdím (spíš vůbec), mašina je v servisu, čeká na regulátor (Ach ty Hondy ) a tak nějak se mi zastesklo po těch jízdách a volnosti. Každopádně, jak jsem napsal, tuhle sezónu jsem sot

Vloženo: 25.06.2016
    Uskutečněno: 25.06.2016
  • 2 roky spolu...

Dva dny zpět to byly přesně dva roky, co se mi Cébro usadilo v garáži. Dva roky, co jezdím na motorce... Přijde mi to jako věčnost... Miluju to... No nic, jdem dál. Za dva roky mám najeto přes 11 000km, což si myslim,

Vloženo: 19.08.2015
    Uskutečněno: 19.08.2015