KTM LC8 950 Adventure (2005)

Vlastník Driver-toys
Vloženo 10.10.2013
Aktualizováno 13.9.2016

Lednová vyjížďka (19.1.2014)

Vloženo: 19.01.2014, Uskutečněno: 19.01.2014, Zhlédnuto: 4x

Musel jsem zkusit nové obutí. Zadní E10 se na trávě a v blátě moc nechytá, hned se ucpe, ale přední XT Army je o moc moc lepší - to spíš já to eště neumím!

Driver-toys (1) napsal 23.01.2014 v 19:30

Zdendo souhlasím . Jak již jsem psal - učím se a netuším co jaká guma dokáže. Blátu se snažím normálně vyhýbat, ale v tuhle dobu nic suchýho nebylo . Žádný extrém se nechystám jezdit a věřím že za sucha si gumy odzkouším daleko líp. Sjeli jsme sjezdovku, tak sem zvědav jak to pak půjde nahoru .

_zdenda_ (0) napsal 23.01.2014 v 11:33

E10 bude v terénu dost podobná TKC 80 a ta je také v mokru docela na prd, ale na druhou stranu je to (TKC80) dobrá univerzální guma - na silnici je OK, v suchém terénu to také docela jde a v mokrém si prostě člověk musí vybírat co ještě jo a co už nebude riskovat.

Driver-toys (1) napsal 20.01.2014 v 20:45

Hned po půlhodině mě zradila spojka - no spíš já zradil její údržbu (fungovala a tak sem se na to...) a ona mě vypekla. Na polích asi 1 km od domova přestala spojkovat - nebyl olej v nádobce . Kamarád mi dovezl nový, ale při odvzdušnění ze spodního válečku tekla nevzhledná šedivá sračka. Čuju že tam bude něco špatně - "O" kroužek či manžetka, musím to rozdělat a hlavně tekutinu vyměnit !

O zvyk jde, ale taky tréning a učit se - potřeboval bych učitele, nacvičit základy a pak teprve rajtovat, ne jak do teď - nic neumím, nevím, ale blbnu a pak se potím strachem jak to dopadne . Už mám alespoň kamaráda co jezdí se mnou, tak se budem učit dva začátečníci .

Tuareg-Tengai (1) napsal 20.01.2014 v 18:31

ono jde enom o zvyk

• Ukrajina, červen 2017

Měl jsem možnost zúčastnit se výpravy na Ukrajinu od projektu Motoškola přijďte se projet . Sice jsme převážně jezdili na lehkých motorkách, ale všech od značky KTM :-DD . Anička (instruktorka) měla Freeride 250 ve

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • Chlupaté gumy

Dnes jsem odzkoušel nové obutí - nikdy jsem na motorce neměl vyloženě krosové gumy. Přední mě zbyla ze sady S12, ale protože jsem měl tenkrát na předku pro mne nesmrtelnou XT 640 Army, zůstala mi doma. Dozadu mě dovezl k

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.10.2016
    Uskutečněno: 09.10.2016
  • Boty

Při jednom přejezdu brodem jsem si šlápnul abych nespadl a i když to nikdy neudělaly, boty mě napustily dovnitř dost vody. Vrchem jít nemohla, tolik vody tam nebylo.. Nevěnoval jsem tomu moc pozornost, ale mokré stopy co

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.10.2016