KTM LC8 950 Adventure (2005)

Vlastník Driver-toys
Vloženo 10.10.2013
Aktualizováno 13.9.2016

Vloženo: 11.01.2014, Uskutečněno: 11.01.2014, Stav tachometru: 58500 km, Zhlédnuto: 1x

Letos se zejma opravdu vydařila a v podstatě nám eště sezónu neukončila. Naopak - pole jsou prázdná, odpočívají, na loukách tráva neroste a tak máme spousta míst, kde můžem rajtovat . Jenže..ojetý Škorpíci se na trávě jen klouzaly a tak jsem dopřál Kačce jiné obutí. Zatím jen nasazeno, ale sem na jízdu hodně zvědaF !

Gumy od Mitasu - zadek E-10, předek XT-644 Army

19. ledna jsme jeli s kámošem porajtovat místní louky a neasfaltové cesty. Oproti originál Pirelkám je přední o dost lepší - více vodí a nesmeká se. Docela se i čistila, ale zato zadek.. . Tam se to ucpe, vzorek asi nízkej a tak furt hrabe.. Ale vyjel jsem víc než na origo, nicméně podruhé už kupovat E10 nebudu. Na silnici určitě v pohodě, jenže pro ježdění mimo je dobrá asi jen na sucho a to je dobrá (alespoň na to moje mr*alství) snad každá enduro guma. Nejsem žádnej střelec, spíše se učím a nejezdím zdaleka dobře, tak mě berte s rezervou !
Fotky v deníku na vyjížďce v datum uvedený víše.

23. února- dnešní spíše asfaltově orientovaná vyjížďka mě přesvědčila, že na moje lítání jsou obě gumy úplně v pohodě - nikde neustřelily a ani při jízdě ve 140 km/h se nic nekalého a nepředvídatelného nedělo !

4.5.2014
Pojezdili jsme s kolegou mimo silnice, ale za mokra. Na takové ježdění se osvědčila jen přední, zadek vyjel sice dál než origo Pirelky, ale nic výraznýho ! Popravdě se víc ani neočekávalo. Co mě překvapilo je, jak obě drží na asfaltu. Kdybych se nebál, určitě by se daly sjet až do hran, zatím mám asi 7 mm do úplné hrany.
Výsledek - super gumy pro všestranné využití pro enduro. Pokud nejezdíte mokré trávy a bláto, tak nezklamou !

Zadní E-10 vydržela při mém ježdění 3 600 km a byla sjetá totálně, přední XT stále funguje - vzorek tak 60 % !

1.9.2015
XT Army stále drží, nájezd 7 200 km !

21.9.2015
Sundáno z důvodu STK - rozměr není v techničáku a tak musela dolů. Zadní (S12-XC)) už neměla prostředek, ale předek by ještě chvíli sloužil.
Najeto 66 000 km, což znamená že vydržela 7 500 km - myslím že slušný dojezd za litra , škoda že už se nevyrábí !

Driver-toys (1) napsal 21.01.2014 v 19:16

Obě jsou Mitas, zadek E10 a předek XT Army.

klondajk (5) napsal 21.01.2014 v 19:13

a co že to je za pneu ? mitas e09? taky jsem zvedav jak se ti na nich bude jezdit

Driver-toys (1) napsal 12.01.2014 v 10:24

Nejsem ten pravej na referáty , nikdy sem špalky nejezdil a ani se nechystám do nějakých extrémů.. Ale určitě něco napíšu

Tuareg-Tengai (1) napsal 12.01.2014 v 07:55

ono to chce páč co neubrzdíš to neukecáš

_zdenda_ (0) napsal 11.01.2014 v 22:29

Poreferuj jak se ti na nich jezdí až je trošku ozkoušíš

• Ukrajina, červen 2017

Měl jsem možnost zúčastnit se výpravy na Ukrajinu od projektu Motoškola přijďte se projet . Sice jsme převážně jezdili na lehkých motorkách, ale všech od značky KTM :-DD . Anička (instruktorka) měla Freeride 250 ve

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • Chlupaté gumy

Dnes jsem odzkoušel nové obutí - nikdy jsem na motorce neměl vyloženě krosové gumy. Přední mě zbyla ze sady S12, ale protože jsem měl tenkrát na předku pro mne nesmrtelnou XT 640 Army, zůstala mi doma. Dozadu mě dovezl k

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.10.2016
    Uskutečněno: 09.10.2016
  • Boty

Při jednom přejezdu brodem jsem si šlápnul abych nespadl a i když to nikdy neudělaly, boty mě napustily dovnitř dost vody. Vrchem jít nemohla, tolik vody tam nebylo.. Nevěnoval jsem tomu moc pozornost, ale mokré stopy co

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.10.2016