Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2001)

Vlastník shumi-p
Vloženo 28.11.2013
Aktualizováno 28.11.2013

Koupě tryskáče

Vloženo: 28.11.2013, Uskutečněno: 08.11.2013, Stav tachometru: 34 km, Zhlédnuto: 9x

Tak jsem si konečně splnil svůj sen dne.6.11.2013 jsem poprosil TatíkaPe zda by semnou nezajel pro motorku s vozíkem, a jelikož si na mě udělal čas tak jsme 8.11.2013. vyjeli směr Hodonín cestou nás doprovázela i jeho manželka,při cestě jsme zastavili u benzínky na menší odpočinek (cigaretka,káva),a pak naše cesta opět pokračovala,po ujedí dalších kilometrů před obcí Babice se zdálky začala tvořit kolona aut,tak jsme pomalu dojížděli kní,z připojovacího pruhu se chtěl před nás dostat kamion ale nakonec jsme ho před sebe nepustili,ale za námi stálo auto plné Jeptišek,pustili ho před sebe,TatíkPe mi řekl vidíš matky představené ho pustili, asi půl hodiny jsme tam stáli v koloně kde se opravovala cesta ,po tom čekání jsme jeli dál,přes Uherské Hradiště,Uherský brod,staré město,Polešovice,Bzenec,v obci Bzenec nás navigace zatáhla kamsi na lesní cestu ,naštěstí tam šli kolemdoucí ze statku kteří nám poradili kudy máme jed,dále jsme projeli pře Strážnici,Petrov, směr do Rohatce k Motorestu (Inablanka) tam už na nás čekal prodavajicí (rebel-vagabond),kterej nás ochotně doprovodil ke garáži kterou má v Hodoníně,a tak jsme tam nemuseli bloudit.Jak jsme tam dojeli tak šel otevřít garáž.Byl jsem z toho uplně nervozní a tak padlo zas na cigárko,mezitím majitel vytahnul Busu ven,tak jsme si ji prohlédli a já si na ní sedl,tak si řikám co ji sundat ze stojanu!Když jsem to vyzkoušel myslel jsem že se u toho snad poseru!!!Parkrád jsem to vyzkoušel ji odklonit ze stojanu ale šla fakt těžce,tak těžce že jsem začal uvažovat o tom že asi pojedem domů sprázdnou.Majitel (rebel-vagabond) si to všiml že sní mám problém a tak mi ochotně ukázal jak tu váhu zdolat, šla najednou uplně lehce zvednout ze stojanu,pak nám ji nastartoval,tož to byl zvuk pro mé uši.TatíkPé ji vyzkoušel trochu protočit plyn okamžitě reagovala a buracejicí rachot začal,pak TatíkPé jen uvedl že mu s toho projel až mráz po zádech(smích),pak ji tam majitel trochu projel,a přišla řada ne mě.Tož když jsem vyděl tu rozbytou cestu tak jsem si to na ni netrouf,požadal jsem ho mi ji hodí na silnici že bych ji tam nerad položil,a tak požádal kolegu kterej tam byl sním,ať semnou zajede vedle na silnici.A tak mě tam svezl,sedl jsem na ní a rozjel se.Udělal jsem první kolečko a pak druhé,při druhém kolečku jsem věděl že bude moje pokud!:Majitel svolí nahlednout pod kapotáž,svolil a ne jen to ten jeho kamarád řikal že ho vidí po 16letech pracovat,tak sundal šrouby které věděl a pak jsem ji ten zbytek zdemotoval sám.Hurá je moje!!! Pod kapotáží bylo úplně sucho ,nikde ani kapka

BERU

.A tak jsme podepsali smlouvu předal jsem hotovost a začali jsme ji pomalu nakládat.

istonbike (2) napsal 01.12.2013 v 20:50

To musely být nádherné okamžiky,které se vryjou do paměti na celý život

rici07 (0) napsal 29.11.2013 v 14:34

Dobrý zápis a ještě lepší moto i když to není moje parketa dovedu ocenit pěkný stroj tak at je ke vší spokojenosti

shumi-p (0) napsal 28.11.2013 v 21:38

JJ TatíkuPé to byl dlouhý den,a krásný

Tuareg-Tengai (1) napsal 28.11.2013 v 21:08

bezva šíp to se mosí nechat

tatíkPé (9) napsal 28.11.2013 v 20:32

A nakládali,respektive vázali jsme ji pomalu hodinu, ale tak, že se ani nehla .A to ani nemluvím o tom,že jsem měl tu čest s ní sjet z vozíku .Každopádně dík za chválu,Peťo,byl to dlouhý den,ale krásný.

JirkaMetal (1) napsal 28.11.2013 v 16:18

tož konečně i deník je tu gratulejšn ke kupu formule 1

• S Evčou k Daliborovy

Směr Opava k Daliborovy pak Bruntál atd.Super projížďka po delší době :-DD Nakrouceno cca 230km s Max speed 220kmh B-)

Vloženo: 16.05.2017
    Uskutečněno: 13.05.2017
  • Sobotní projížďka

V sobotu vyjiždíme s Daliborem do Ostravy a jak jsme v Ostravě,náhle zvoní telefon a Evík v něm povídá kde jste přijela ti tady kamarádi Jirka,Leny,Igor,Zoubek,Pája a tak se točíme a valíme směr k nám.Nějaký ten pokec a

Vloženo: 03.04.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017
  • Přezutí před.kola a hned na STK

Včera jsem umyl naleštil motku,vyčistil řetěz,abych dnes mohl zajet k Dájovi přezout přední pneumatiku,a následně mi domluvil STK.Dojel jsem k Daliborovi sse sožděním a tak rychle sundat kolo,odnést ho do pneuservisu a p

Vloženo: 30.03.2017
    Uskutečněno: 30.03.2017