Motorro Sonny 50 (2012)

Vlastník PBM2
Vloženo 13.8.2013
Aktualizováno 28.2.2018

Vloženo: 15.08.2013, Uskutečněno: 19.06.2013, Stav tachometru: 53 km, Zhlédnuto: 7x

Popis trasy: Z ul.Ostravská přes město na Dobrou, zde zastávka u dřevěného krokodýla. Pokračovat přes Nošovice na Vyšní Lhoty, Raškovice, zde na křižovatce u obchodu s potravinami a kolem kapličky jet rovně, mezi domy. Vyjede se na cestě, vedoucí od Raškovic - křižovatka u hotelu - směrem na Krásnou. Odbočit doprava, přes Krásnou, Janovice, Lubno do Frýdlantu nad Ostravicí. Z něj pokračovat přes řeku do Malenovic a dál do kopců, do svahu Lysé hory, až na Hotel Petra Bezruče. Odtud stejnou cestou zpátky do Frýdlantu a z něj po silnici do Místku, kolem obchodu Lídl, kina Petra Bezruče na ul.Ostravskou.

Délka trasy: 53 km

Jednoduché zhodnocení: 19.6.2013 - Cesta vede z takřka 100% po asfaltu, občas do kopce, jinak po rovinkách. Největší záběr byl při výjezdu na Hotel Petra Bezruče, protože je to táhlý kopec a v závěru celkem prudký. Ale jel jsem to opět spíše "na kochačku", žádné honění. Užil jsem si to, kromě snad jediné věci, a to byly mouchy, kterých bylo v podvečer opravdu dost. Jinak teplo, naštěstí se už trochu ochladilo oproti zbytku dne.Jako příjemná projížďka s možností se najíst, napít, něco vidět nebo se i vykoupat to za to stojí. Doporučuji. Není to nic dlouhého, ale jde spíše o to si to užít.

Odkaz na fotogalerii: Cesta po okolí města Frýdku-Místku

istonbike (2) napsal 15.08.2013 v 22:28

Seš vážně frajer,tvé vyjížďky sou super a fotky taky I když známé místa z tvého pohledu vypadají jinak

• Po mimosezónní údržbě

Dlouho jsem nic nenapsal. Nebyla to ale zcela moje vina, protože jsem během posledních několika měsíců byl dosti často na návštěvě u doktora. +o( Takže jsem měl jiné starosti, než hledat potřebné součástky, provádět

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • Co se může stát aneb i takové bývají následky...

Každý, kdo jezdil nebo jezdí na motorce, skůtru nebo čemkoliv tomuto podobném, se s tím už setkal nebo se do podobné/ stejné situace dostal. Havárie. Občas je osudová, občas jen "pohrozí", aby si dotyčný uvědomil, že pří

Typ: Havárie
    Vloženo: 14.03.2016
    Uskutečněno: 14.03.2016
  • Zapomněl jsem ještě na něco?... - část 4.

26.12.2015 - Jak postupně přecházím z levé strany přes sedlo na pravou stranu, dostal jsem se po nasazení předního kola k práci na zrcátkách a držáku plexi. O co jde zde? Obě věci prohodím a začnu držákem. Dosud měl za

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.12.2015