Yuki CSR 250 (2008)

Vlastník KLR4
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 14.9.2020

nákup + Motobar Hanka + pokoření 100km/den

Vloženo: 20.03.2013, Uskutečněno: 20.03.2013, Stav tachometru: 436 km, Zhlédnuto: 14x

Dneska byla další přestávka v jinak nekonečné zimě a jedině dneska se dle předpovědi dalo vyjet. Ráno to tak sice nevypadalo, ale odpoledne už krásně svítilo slunko.

V práci jsem to zabalil o něco dřív a vyjel jsem. Do konce měsíce musím stihnout prohlídku po 500 kilometrech, takže moc času už opravdu nezbývá. A tak jsem se dneska rozhodnul pokořit tu stovku v sedle na jeden zátah ... a podařilo se. Nalítal jsem 144km.

Hlavním cílem bylo dokoupit delší kuklu pod helmu, vložky do rukavic a podívat se po nějakém tankbagu. Měl jsem z internetu vyhlídnutý MotoDetail 2v1. Co ale čert nechtěl, na nádrži absolutně nedržel a nepasoval na ní. Tak jsem jen tak vyzkoušel jiný (Pack´N GO Venice) a ejhle - padlo to tam úplně přesně a motorka s ním vypadá o mnoho líp. Předpokládaný rozpočet se tak více než zdvojnásobil a odjížděl jsem z obchodu i s novým tankvakem.

Další cíl byl Motobar u Hanky. Trefit jsem trefil, dal jsem si na sluníčku kofolu a pak vyrazil zpátky domů...

JirkaMetal (1) napsal 20.03.2013 v 21:28

supr

Figi25 (59) napsal 20.03.2013 v 21:08

závidím já si ještě počkám tak dva týdny :´-

• Hodnocení po roce a 12 000 km

Tak je tomu +- rok, co jsem tuhle Yukinu pořídil. Sezóna, jako taková, nebyla nijak omezená a s mírnýma přestávkama jsem na ní jezdil celý rok. cesty, trasy, výlety - Vetšinu km jsem na ní najel okolo domova. Vždy p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.04.2014
    Uskutečněno: 29.04.2014
  • montáž USB zásuvky + test dojezdnosti nádrže

Vadilo mi, že při "delších" cestách mi po celou dobu nevydržel telefon se spuštěným Endomondo, tak jsem se rozhodl koupit USB zásuvky na řídítka. Montáž jako taková proběhla bez problému, protože u toho byla přiložená

Vloženo: 11.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Chvalozpěv, aneb 300km ve dvou

Je sobota, děcka jsme odevzdali k babičce a máme volný víkend...jenže je hnusně a mrholí. Celé dopoledne sleduju vývoj počasí jak na internetu, tak pohledem z okna. Je 12:06 a přestalo mrholit - je vydán pokyn a já s moj

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013