Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník JardaZX10R
Vloženo 19.8.2010
Aktualizováno 8.8.2021

Vloženo: 17.01.2013, Uskutečněno: 01.01.2012, Stav tachometru: 41523 km, Zhlédnuto: 2x

V tomto roce jsem ještě dokoupil pár doplňků, abych taky trochu ulevil peněžence: přední černé plexy vyvýšené (double bubble) od Ermaxu,už dlouho jsem pokukoval po nějakém jiném výfuku, buď Akrapoviče nebo Yošimury, hlavně karbon a asi po třech měsících jsem tady na Motorkářích narazil na krátkého Akrapa i se svodem za velice dobrou cenu, tak jsem neváhal. Další co jsem měl v plánu, tak nějaké padací protektory a jednoznačně vyhráli padáky Dragon od Rutana v černo zlatém provedení. A ve stejném barevném provedení i krátké lámací páčky.

istonbike (2) napsal 18.01.2013 v 15:13

Mr.Akrap a padáky od Rutana oboje supr

• TLUMIČ ŘÍZENÍ A UKZATEL ŘAZENÍ

Před sezónou 2013 ještě dokoupen progresivní tlumič řízení HyperPro RSC , a ukazatel zařazené rychlosti Gipro Atre K1.Tlumič řízení šel přidělat výborně a i ukazatel byl v pohodě. Po nainstalování vše maká jak má a vypad

Vloženo: 11.02.2013
    Uskutečněno: 11.02.2013
  • Servis 2012

Na začátku června jsem začal pokukovat po nějakém odborném servisu co nejblíže od mého bydliště, kde by mi zkontrolovali ventily, mrkli na rozvodový řetěz a načuchali diagnostiku. Rozhodl jsem se odvézt do firmy Motospor

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.01.2013
    Uskutečněno: 18.06.2012
  • Převodovka

Když jsem jí dovezl, tak začal vypadávat 6tej kvalt a den ode dne to bylo čím dál horší, tak musela proběhnout rozborka a zjistit čím to. Po rozebrání vypadalo vše v poho ,ale dost mě vyděsilo, když jsem uviděl to šestko

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.01.2013