Honda XRV 750 Africa Twin (1993)

Vlastník Applík
Vloženo 8.10.2012
Aktualizováno 16.2.2017

Vloženo: 25.12.2012, Uskutečněno: 24.12.2012, Zhlédnuto: 4x

tak když máme to jarní počasí, nedalo mi to, dovezl jsem do garáže baterku a vytáhl Afu na štědrodení výlet, počasí opravdu parádní, takže sme navštívili rozhlednu na Vysoké, pár, po oblevě dosti podmočených luk, a hodně okresek se spoustou štěrku a vody parkovali sme po vánočních cca 200km, jen škoda že sem přehlídl vánoční motosraz v kolíně, tak za rok , no

• 2017

po delší době mlčenlivosti zase něco připíšu, Afa slouží věrně a bez závad, loni nové pneu, zásuvka na 12v, letos jsou v plánu padákly a nějaká přídavná světla(původní to zabalili při odložení stroje do pangejtu, jooo,

Vloženo: 16.02.2017
    Uskutečněno: 16.02.2017
  • jaro budiš pochváleno

:-DD konečně nám nemrzne, tak ruce svrběly natolik že jsem v týdnu dal auto do garáže a jako denodení přibližovadlo vzal Afu, za ten týden a dnešní výlet do Č.Štemberka sme nalítali pár set km, no paráda. Tak snad nám t

Vloženo: 22.04.2013
    Uskutečněno: 22.04.2013
  • probuzení do nové sezony

když už nám počasí v tádnu dopřálo jarních teplot( které sem samozřejmě nestihl využít) přikázal sem si že se povozím alespon o víkendu, kdy mělo být ještě přijatelně, než uhodí mrazy. V sobotu jsem ráno naložil kufry

Vloženo: 10.03.2013
    Uskutečněno: 10.03.2013