Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 13.8.2010
Aktualizováno 4.4.2014

Vloženo: 10.11.2011, Uskutečněno: 10.11.2011, Stav tachometru: 76729 km, Zhlédnuto: 6x

Tak sezóna u konce a já plný myšlenek co a jak upravit motorku postupně rozkládám na jednotlivé díly. Půlka moto už je doma v obíváku a začínají postupně změny.

První změnou je xenonová výbojka do potkávačky, zatím jsem svítil jen z okna, ale rozdíl je opravdu znatelný a co mě mile překvapilo je to, že nesvítí nijak kolem, ale opravdu má poměrně přesně danou výšku svitu, což by při správném seřízení mělo zamezit oslňování. Použil jsem 4300K, což se barvou nejvíce podobá běžné halogence, snad tím tak nebudu dráždit strážce zákona.

• Příprava před dovolenou

Tak jsem konečně dokončil přípravy na dovolenou, samodomo držák kufru + bočních brašen sice nevypadá nijak nádherně, ale funkčnost je minimálně po první testovací jízdě prověřená a snad se nikde nic neuklepe. Je sice pon

Vloženo: 28.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
  • Konec zimy

Tak sláva, motorka hotová, ještě pár drobností, ale to až postupem času. Co jsem tedy udělal? Nový držák světla - starý byl poněkud dolámaný a poposkakovalo světlo Xenonová výbojka - super, svítí krásně a neoslňuje

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2012
    Uskutečněno: 15.03.2012
  • Hopem do nové sezóny :-)

Začneme od podzimu, poslední loňská naplánovaná cesta měla vést do práce a cestou z už do garáže na nějaké úpravy a servisování. Můj úmysl však 16.11. (na den mamčinejch narozenin) pokazila jistá slečna, která mi vzala p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.04.2011