Jawa 350/639 (1990)

Vloženo 6.6.2011
Aktualizováno 8.6.2011

Poslední? hezký letošní víkend

Vloženo: 02.10.2011, Uskutečněno: 02.10.2011, Zhlédnuto: 5x

celý víkend sme s Kachníkem jezdili na našich 2taktních strojích, v sobotu návštěva Pekelných dolů-krásné prostředí, ještě hezčí cesta z Prahy a těch strojů co tam bylo, holt poslední pěkný víkend, tééda aspon dle metrologů:)))
Dnes návštěva Muzea socialistických vozidel , spojená s obídkem v místním penzionu – doporučujem, luxusně tam vaří, a pak pokračování do Konětop k vodě, večer do práglu a čáslav… super víkend

• jaro snad už je tu

tak proběhl první start, sic chudinka zavřená v garáži , a tak se ani nedivím, že čapla jen na jeden válec, asi se nám odporoučela svíčka, příště pořeším a snad už i vytáhnu na silnici

Vloženo: 06.03.2012
    Uskutečněno: 06.03.2012
  • pěkný týden

Tak vlna veder na konci léta se dostavila , tak byla Jawinka využívána na 100 procent, vozila mě do dílny, a večer sem se jentak toulal krajinou, nejvíce v posázaví, maj tam klid a hezký silnicčky. Pak tu přítulka Káťa b

Vloženo: 31.08.2011
    Uskutečněno: 31.08.2011
  • vyjížďka

tak dneska sem se konečně po dlouhé době projel, v 19hod sem skočil do garáže a vytáhl Jawinu ven, pohladil po nádrži a start. Dotankovat pohonné tekutiny a jezdil sem si okolím křížem krážem, kam mě kola nesly. 2 a půl

Vloženo: 29.06.2011
    Uskutečněno: 29.06.2011