Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník Sphere
Vloženo 8.5.2011
Aktualizováno 16.7.2012

Vloženo: 24.05.2011, Uskutečněno: 24.05.2011, Zhlédnuto: 12x

Od léta o tom žvaníme...že až až...budeme mít ty nové motorky, tak to společně oslavíme Tož jsme si s Cat-nikitou konečně vyrazily do luxusní hospůdky ve Štěchovicích, při večeři probraly nové nadšené dojmy z našich miláčků a náhoda tomu chtěla, že se poblíž vyskytoval domorodec, který zjevně neměl co na práci a tudíž se rád chopil fotoaparátu a vycvaknul nám pár památečních, byť ne zcela uměleckých fotek
Využily jsme samozřejmě situace a vyzkoušely posez na motce té druhé, musím uznat, že Černoch je pohodlnější, ale taky menší, užší a takový prostě celkově drobný, to Pan Modrý budí dojem větší robustnosti a k mojí výšce prostě víc sedne, uznávám ale, že ne moc vysoké dívky se jistě budou lépe cítit na 08čce
Dá se říct, že je to moje první letošní babská vyjížďka, no už bylo na čase, vždyť už je skoro červen, uff!

• Chodský Motosraz IV. ročník

Motosraz mototuristů s mezinárodní účastí se konal v malém a sympatickém kempu u Horšovského Týna :-) Páteční večer byl proběhl v místní hospodě, zahráli nám dudáci i trampová kapela. Sobotní vyjížďka byla spojena s exku

Typ: Sraz
    Vloženo: 02.09.2012
    Uskutečněno: 01.09.2012
  • Na motorce a autem jižními Čechami

Netradiční výletík se sestrou a švagrem, kteří za mnou jezdili v superbu, proběhl za krásného počasí, moc fajn to bylo :-)

Vloženo: 02.09.2012
    Uskutečněno: 31.07.2012
  • Dubá, Pekelné Doly, Litoměřice

V pěti lidech vznikla sympatická skupinka :-) Samozřejmě jsme cestou mlsali :-)

Vloženo: 11.07.2012
    Uskutečněno: 30.06.2012