renocar_unor

Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník Sphere
Vloženo 8.5.2011
Aktualizováno 16.7.2012

Vloženo: 02.09.2012, Uskutečněno: 01.09.2012, Zhlédnuto: 7x

Motosraz mototuristů s mezinárodní účastí se konal v malém a sympatickém kempu u Horšovského Týna Páteční večer byl proběhl v místní hospodě, zahráli nám dudáci i trampová kapela. Sobotní vyjížďka byla spojena s exkurzí do domažlického chodského muzea, obědem v obci Díly a návštěvou zámku v H. Týně, kde aktuálně probíhala výstava rekvizit z filmu Tři oříšky pro popelku. Sraz jsem opustila již v sobotu večer a výslužka v podobě chodských koláčů stála opravdu za to Jeden borůvkový cestu tak úplně nepřežil, takže jsem ho otírala z Fároše po návratu do garáže asi čtvrt hodiny, páč se roztekl opravdu všude možně
Díky především organizátorovi PetruK a taky kámoškám AndreiCBR, Bbanditce a Baladičce za společnost po dobu srazu

• Na motorce a autem jižními Čechami

Netradiční výletík se sestrou a švagrem, kteří za mnou jezdili v superbu, proběhl za krásného počasí, moc fajn to bylo :-)

Vloženo: 02.09.2012
    Uskutečněno: 31.07.2012
  • Dubá, Pekelné Doly, Litoměřice

V pěti lidech vznikla sympatická skupinka :-) Samozřejmě jsme cestou mlsali :-)

Vloženo: 11.07.2012
    Uskutečněno: 30.06.2012
  • Sosnová 6-2012

S Fároškem poprvé v Sosnové..no je se co učit :-) Určitě jsme nebyli naposledy, a kdo tvrdí, že litr se bude na malém okruhu nudit, neví, co mluví...

Vloženo: 11.07.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012