Jawa 350/18 (1953)

Vlastník jgrofik
Vloženo 9.6.2009
Aktualizováno 9.6.2009

Vloženo: 26.10.2010, Uskutečněno: 26.10.2010, Zhlédnuto: 12x

o dům,pomohl jsem balík nakulitpán jej zapřel a já mohl konečně vysvětlit že jsem fanda starých jaw a jestli si můžu vyfotit na panelku.Děda hned všeho nechal a šli jsme si pokecat k jeho jawce.Děda jak uviděl péráka hned se rozpomínal jak ho dostal také od známého dal si ho dohromady,ale nakonec ho na něm vymámil syn ,kterému ho dal se slovy už je to veterán né abys ho prodal dal.Samozřejmě ho pacholek prodal já bych ho zabil vola,panelku chtěl taky,ale tu dostane až po mojí smrti dřív ne.Panelku má děda defakto místo auta na které si nenakrad a ted v důchodu už na něj nemá.Motorka je 68 roku a je pěkně v původním stavu což u panelek je vyjímka samozřejmě mimo zadního světla to má být z polyestéru.Motorka ho zazlobila před nedávnem kdy mu z motoru začal všade téct olej,příčinou byly totálně zakarbonované výfuky po vypálení zase šlape jak zamlada,jednou ho vypekla když odešla indukční cívka ,nakonec jsem si s dědou popovídal hodinu a po zjištění že je také včelař se mi ani nechtělo domů ,ale čas je neůprosný a začalo pršet,zpátky jsem jel přes Vyškov Chodovou Planou
a pak pěkně po hlavní na Mariánky a po Karlovarské zpět do Milhostova.
Jízda za deště byla v poho akorád do tváří déšt opravdu při 90 km za hodinu bodá jak špendlíky.

• 16.9.2018

aktuální foto

Vloženo: 16.09.2018
    Uskutečněno: 16.09.2018
  • Hádání válců

Letos, od prvních vyjížděk motor sem tam nešel jak měl,zprvu jsem to připisoval usazeným nečistotám v karburátoru,ale po vyčištění a dodání palivového filtru byl na chvíly klid a pak zase, tak jsem vyměnil zapalko za ori

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.08.2017
    Uskutečněno: 21.08.2017
  • nový rám

Loni jsem toho moc díky pracovnímu vytížení a narození syna nenajezdil , tak jsem si udělal radost a koupil na aukru nový rám na péráka a jelikož jsem měl 14 dní dovču ,tak jsem za 3 dny motorku přestrojil na novej rám n

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.03.2013