Jawa 350/18 (1953)

Vlastník jgrofik
Vloženo 9.6.2009
Aktualizováno 9.6.2009

Vloženo: 26.10.2010, Uskutečněno: 26.10.2010, Stav tachometru: 860 km, Zhlédnuto: 15x

V létě jsem několikrát projížděl kolem jednoho domu za letištěm na Kříženci a vždy mě na první pohled upoutala jawa stojící u domu.Tak jsem se dnes konečně odhodlal,že si jí jen tak na blind pojedu vyfotit,když jsem očistil a namazal řetěz nově koupeným sprayem poprvé do renovace,tak jsem i přes slabé mrholení vyjel cesta probíhala v klidu dokonce vykouklo slunko,trasa byla z Milhostova směr Ovesné Kladruby ,Mrázov dále na Teplo a po té přes Hanov ,Lestkov Jamné k domu s Jawou panelkou.Myslel jsem že v této zimě jsem jediný blázen co jezdí na motorce,ale chyba lávky nejsem sám jawa opět stála před domem nikdo nikde,tak sem hodil péráka na stojan a osmělil se zazvonit na zvonek jestli je doma majitel.Z okénka v patře vykoukla starší paní a po žádosti o vyfocení mota ,mě nasměrovala za dům kde byl děda schován za traktorem kde na válníček natlačoval balík sena,se slovy já tě neslyším pojd sem zamnou kolem traktoru,když jsem se přes harampádí doplazilk valníčku uviděl jsem s podbalíku ,který se snažil nakulit na korbu se konečně objevila hlava které patřil hlas i motocykl opřený o

• 16.9.2018

aktuální foto

Vloženo: 16.09.2018
    Uskutečněno: 16.09.2018
  • Hádání válců

Letos, od prvních vyjížděk motor sem tam nešel jak měl,zprvu jsem to připisoval usazeným nečistotám v karburátoru,ale po vyčištění a dodání palivového filtru byl na chvíly klid a pak zase, tak jsem vyměnil zapalko za ori

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.08.2017
    Uskutečněno: 21.08.2017
  • nový rám

Loni jsem toho moc díky pracovnímu vytížení a narození syna nenajezdil , tak jsem si udělal radost a koupil na aukru nový rám na péráka a jelikož jsem měl 14 dní dovču ,tak jsem za 3 dny motorku přestrojil na novej rám n

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.03.2013