Honda CBF 600N (2009)

Vlastník Dusan76
Vloženo 21.3.2010
Aktualizováno 27.4.2013

Vloženo: 29.09.2010, Uskutečněno: 13.09.2010, Stav tachometru: 4300 km, Zhlédnuto: 5x

BANDIT PICO BANDA A JIZDY V MOSTE

Kolegove z prace me premlouvali at taky konecne s nima zajedu na jizdy v Moste abych se vubec seznamil s motorkou co a jak dokaze. Do nedavna jsem tam jezdil jako pozorovatel, s tim ze jsem tam vozil obytnej prives na prespani. Lec na pondeli 13.9. ma zena mela dohodnute behani po doktorech se starsi juniorkou a potrebovala auto, no a jelikoz nebylo na ponedeli auto, tak jsem vyrazil do Mostu v pondeli rano na motorce.

Prvni rozjizdku jsem nestihnul, jelikoz jsem prijel akorad kdyz se krouzilo, ale na druhou jsem byl uz plne polepen, natankovan a priprtaven k jizde.

Tato runda se odehraval na suchu a ja si zacal pomalu uzivat krouzeni na suchem okruhu do ktereho nepralo slunicko a ja se neparil v kombineze. Jak tvrdil kolega a mel stoprocentni pravdu, po zkonceni teto rundy jsem potreboval zdrhovaci pasky, abych si svoji vytlemenou hubu mohlstahnout zase k sobe na puvodni misto.

Nasledna runda se odehravala za deste, a to jsme jeste premyslel, jestli vubec pojedu. Ale nakonec jsme se rozhodli ze to zkusime. Instruktor, kterej na nas dohlizel, rikal, ze nemame za to moc tahat a kloudne nebrzdit..., az tedy na ty co maji ABS, a v tu chvili jsem vedel ze vlastne ted aspon poznam co a jak ABS. Takze jsem odkrouzil i druhou mokrou rundu a byl jsem znova nadsenej.

Pristi jizdy v Moste v dalsi sezone urcite zajedu znova a jen doufam ze mi bude prat vic pocasi.

• Riditka LSL

Namontoval jsem sirsi riditka od LSL, vznikl malinkej problem se zavazim a hlavne uchytem, ale nakonec jsem lehce upravil original zavazi, misto uchytu jsem do riditka narval velkou hmozdenku a do ni chytnul zavazi a byl

Vloženo: 09.08.2011
    Uskutečněno: 20.03.2011
  • Bridgestone VS Dunlop

PNEU Original penu Bridgestone Batax ci jak se to jmenuje sli z motorky pryc a radeji jsem obul lepidla Dunlop Sportmax Qualifier. Samozrejmne vim ze na nich nenajedu 20 tis jako na Bridgestonach, ale zase vim ze me

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.09.2010
    Uskutečněno: 20.07.2010
  • Vykon nestaci

VYJIZDKA NA SUMAVU A JE ROZHODNUTO Po jednodennim trapeni s vykonem 25kW jsem usoudil, ze to takhle dal nepujde a zacal jsem resit otevreni vykonu na 57kW. Zajel jsem tedy na Jarov, kde v tu dobu meli nejake dny H

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.09.2010