Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník CharlitoCZ
Vloženo 13.8.2010
Aktualizováno 4.4.2014

Vloženo: 17.09.2010, Uskutečněno: 17.09.2010, Stav tachometru: 68500 km, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem včera vyměnil olejíček, dal jsem 10W40 od Motulu, se kterým mám dobré zkušenosti, uvidím co mi udělá jeho spotřeba, přecijen už mám něco najeto pokud začne mizet, tak to doleju třeba 15w50tkou, ale tak uvidíme, třeba mě to mile překvapí.

Konečně (a snad definitivně) jsem odhalil a opravil závadu s teplými starty - zkoušel jsem regulátor, ale tím to nebylo, nakonec jsem trošku opravil káble co k němu vedly, a +/- z réglu jsem napojil přímo na baterku, od té doby dobíjí standartně 14,1-14,2V a se startem již také nejsou problémy

Mám nový stojan (zvedák) na moto a taky spokojenost, má štelovatelnou šířku i výšku, mile mě překvapil a i cena byla relativně slušná

Poslední dobou trávím vyjížďkami a cestováním, měl jsem už i krizovku, když jsem trošku podcenil výkon motocyklu, ale naštěstí vše dobře dopadlo a pomalu, ale jistě se sbližujeme

• Příprava před dovolenou

Tak jsem konečně dokončil přípravy na dovolenou, samodomo držák kufru + bočních brašen sice nevypadá nijak nádherně, ale funkčnost je minimálně po první testovací jízdě prověřená a snad se nikde nic neuklepe. Je sice pon

Vloženo: 28.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
  • Konec zimy

Tak sláva, motorka hotová, ještě pár drobností, ale to až postupem času. Co jsem tedy udělal? Nový držák světla - starý byl poněkud dolámaný a poposkakovalo světlo Xenonová výbojka - super, svítí krásně a neoslňuje

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2012
    Uskutečněno: 15.03.2012
  • Údržba

Tak sezóna u konce a já plný myšlenek co a jak upravit motorku postupně rozkládám na jednotlivé díly. Půlka moto už je doma v obíváku a začínají postupně změny. První změnou je xenonová výbojka do potkávačky, zatím js

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.11.2011