Ducati Monster 600 (1994)

Vlastník DMC.motobiker
Vloženo 7.5.2008
Aktualizováno 15.5.2009

Vloženo: 01.11.2009, Uskutečněno: 21.10.2009, Zhlédnuto: 6x

Opět i letos další spokojená sezóna v sedle tohoto překrásného Italského naháče , jako vždy se vše obešlo bez jediné poruchy a motorka slouží stále bez potíží jako za mlada! Je to paráda si užívat tak úžasně spolehlivý a navíc i krásný a jedinečný stroj, na který se může jezdec v každé situaci bez obav spolehnout... Kdybych se znova rozhodoval nad Monsterem, určitě bych dnes už volil M900, ale ani této koupě rozhodně nelituji, svůj malý výkon dokáže mnohonásobně vynahradit v mnoha jiných aspektech, což teď již dokáži objektivně zhodnotit a porovnat s 916, a faktor zábavnosti u tohoto stroje ve své třídě rozhodně nemá konkurenci, mohu doporučit!

• Letošní toulky po našich luzích a hájích, nádherné krajině, památkách a tak... ;-)

Vloženo: 01.11.2009
    Uskutečněno: 30.09.2009
  • Tak tohle je prozatím asi už finální vzhled mojeho Monstera, nebo takhle bude vypadat alespoň na dost dlouhou dobu, moje nově nalakovaná "retro" maska je namontovaná, a origoš Ducati masku jsem zatím nesehnal, klín stojí

Vloženo: 10.04.2009
    Uskutečněno: 08.04.2009
  • Tak konečně jsme se rozhoupaly k tomu hodit masku do laku, takže to vypadá "skoro" jako origoš Ducati štítek, jenom je to 10x levnější! :-D Vím, že tu origoš Ducati masku žádná jiná nenahradí, ale alespoň prozatím to vyp

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.04.2009