ČZ 125/476 (1975)

Aktualizováno 13.10.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 19 záznamů

droid napsal 27.04.14 v 22:04

Dík pánové, že se líbí. Moto jezdí už několik stovek kilometrů v pohodě. Nyní jsou 2 názory co dále. Vzhled jsem zatim moc neřešil a někdo říká, abych na ní vymplivnul trochu fantazie a přizpůsobil si jí jak na funkčnost, tak na vzhled. Další je prostě postupně renovovat, chromovat a zachovávat původní stav. Strašně mě štve sedlo, který je nějak divně zkroucený a spolujezdec na mě pořád sjíždí. Co myslíte ... předělat nebo nechat?

droid napsal 27.04.14 v 21:51

Dawes
Dawes napsal 27.04.14 v 19:45

Držim palec, aby ty závady byly jen v rámci záchvatu tvůrčího střeva. 477/476 jsou při aspoň trochu schopné údržbě nezničitelný držáci.

PanCanaLL
PanCanaLL napsal 17.04.14 v 22:19

hahaahaaa to sou hlášky! Když jí dáš trochu péče a VAPE tak jen jezdíš. Mě za 12000 km jen praskla žárovka a pružina od stojanu

Big.One
Big.One napsal 17.04.14 v 13:39

Cha chá ! poruchy vydané knižně na pokračování . Taky jsem měl takovou žlutou a vibrující.
Ale s větším řetězovým kolečkem a v terénu byla dobrá .
Jak já bych se projel…

Pooh-Bear
Pooh-Bear napsal 16.04.14 v 01:51

Che, che, dobrý hlášky
Tak ať to víc jezdí, než stojí garáži

Xstork
Xstork napsal 15.04.14 v 20:59 10b.

Za me 10bodu

Xstork
Xstork napsal 15.04.14 v 20:59

Moc díky, opravdu jsem se zasmál, super komentář

gixer22
gixer22 napsal 13.04.14 v 18:07

Super

Mildaz
Mildaz napsal 13.04.14 v 11:47

Pěkně napsáno. Není kumšt koupit funglovku a pak napsat jak to parádně jezdí. Tohle je jinej nářez, smekám a samozřejmě za 10b.

tanoz
tanoz napsal 13.04.14 v 11:00

Píšeš opravdu úžasně. Takhle jsem se už dlouho nezasmál. Naprosto živě to vidím. Měl jsem ještě minulý rok ČZ 250/471 I když to byl dvouválec, tak se pro laika lišil od Tvé parády jen barvou... No přeji Ti hodně krásných chvil v sedle Tvého "draka" a nezapomínej na deník. Rád bych si zas někdy něco přečetl.

RiderMilan
RiderMilan napsal 12.04.14 v 22:26

Tak jsem zavzpomínal na časy kdy jsem tuto motorku dostal od svého dědy s rozebraným motorem, celou jí poskládal a jezdil, ale to mi bylo 14 let a už je to hooodně dlouho tak rok 94 no ale tehdy to pro mě byl pořádnej stroj!!!

droid napsal 11.04.14 v 15:39

Vlastně tam není fotka současného stavu.

Asi bych to popsal tak, že motorka je opravená a připravená k renovaci.

Teď budu asi řešit kartery, spojku a tlumiče.

droid napsal 11.04.14 v 15:38

Vlastně tam není fotka současného stavu.

Asi bych to popsal tak, že motorka je opravená a připravená k renovaci.

Teď budu asi řešit kartery, spojku a tlumiče.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.04.14 v 11:46 10b.

Hezky napsáno a motorka je taky "pěkná", takže 10 bodů.

chipmank
chipmank napsal 11.04.14 v 07:10

Jo jo, fakt dobrej komentář

čuník.
čuník. napsal 10.04.14 v 23:29 8b.

Nejvice mě teda pobavil komentář. Celkem dlouho jsem se nad takovým ohodnocením sveho motocyklu nezasmál a proto za mne 8 bodů,ale jen za ten komentář!!

droid napsal 10.04.14 v 21:36

V deníku mám jak to všechno proběhlo. Ten úvod je trochu s nadsázkou. Asi by mě ani moc nebavilo zmáčknout čudlík a odjet. Navíc sem se snažil co nejvíc ušetřit. Rozhodně se budu dlouho rozmýšlet jestli jí někdy prodat ... prostě k ní mám takovej vztah

tramp57
tramp57 napsal 10.04.14 v 21:27

Nestraš, je to dobrá motorka. Jen si s ní musíš pohrát. A důkladně. Pak se ti odmění.