Yamaha XJ 600 (1998)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Danke
Danke napsal 14.09.08 v 10:48

Cau, procetl jsem cely tvuj cestopis v Budapesti, shodou okolnosti jsem tam byl taky a ve stejnem kempu Na ty maringotky nebo spise tramvaje nikdy nezapomenu lol

napsal 17.05.06 v 11:39

Heledte se chlapi poslete mi nekdo prumer ladaku na simsona je to dost dulezity budu delat prestavbu a nevim kde se daji sehnat cisla ....poslete mi to rovnou na e-mail diky Honza z Teplic.

napsal 19.06.04 v 18:00

Cau clovece. S tou spotrebou je to v pohode, muj prumer je 5L/100Km. A to vetsinou jezdim ve dvou. Vyhoda ladaku je, ze jsem slyset :o) A nevyhoda, ze mam vyfuk jenom na jedny strane. Tak kde vyfuk neni je to takovy "nahaty"...

napsal 18.06.04 v 13:46

Ahoj, čoveče marně se tě snažím dohnat na ICQ. (tejna)(344262236)
Pokud by to šlo, pošli mi prosím podrobnou fotku uchycení toho štítku.
Sice jsem to tam nějak přidělal, ale moc se mi to nezdá.
díkas moc

napsal 18.06.04 v 09:45

Ahoj Martine,
za ten štítek jsem připlatil 1 500,-Kč. - i s montáží. a jinak mě celá mašina vyšla na 75tis.-což si myslím, je super cena s ohledem na to, že má najeto jenom 12tis. a je přivezená z německa. (tzn. 100% - nepřetočený tachometr)
Už jsem se byl projet s novým tankvakem Lojzo TM 54 - a je fakt super - krásně vydím na budíky i když je roztažený na 27L, ale jsem rád, že jsem ho objednal bez bočních kapes, protože to vypadá, že by mě tam dost vadily-ted je to supr. Pokud jde o zrcátka, tak měto při koupi ani nepřišlo, ale postupem času zjištuju, že většinou tam jají kluci plastové a ty vypadají podle těch mojich fakt "lacině". - jo byly tam když jsem ji kupoval. a jsou fakt moc hezký!
Ještě plánuju přetření blinkrů na černo, abych tam měljenom jeden odstín červené a černou. + červenou diodu do přední obrysovky - už jsem zvědaví na reakce policajtů. (cha cha) tak zatím ahoj

napsal 17.06.04 v 00:59

jooo a ještě jedna otázečka: ty zrcátka jsi tam už měl?
Já mám takový obyčejný a ty se mi moc nelíbí. čauec

napsal 17.06.04 v 00:40

Ahoj, čoveče taky jsem moc a moc koukal na VXo a fakt jsem měl trhání, ten zvuk má o něco lepší než XJčko.
Jinak mi ještě řekni kolik tě stál ten štítek a vůbec celá motorka.
zatím čauec

napsal 22.05.04 v 00:17

Díky moc za pochvalu. Doufám, že v takovém stavu vydrží co možná "pořád!"
Jestli jsi mě viděl, tak to muselo být v pondělí, kdy jsem zrovna běhal po úřadech a přepisoval ji na sebe. (zvládl jsem to za 2 hodky) takže už jenom ty kufry a můžu vyrazit na dovolenou. Ty máš nějakou mašinu?

napsal 18.05.04 v 15:19

Zdar chlape...tebe jsem videl v Kyjove na namesti...super stroj...