Yamaha TRX 850 (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 28 záznamů

Erixo
Erixo napsal 03.02.11 v 18:54

Řekl bych úplně čistá, origo kráska. Ty laufy ji parádně seknou! Mazel!

RickVFR
RickVFR napsal 19.06.10 v 16:33

Pekná TRXka. Aj ja som uvažoval nad týmto strojom, ale akosi s toho zišlo. No každopádne vyzerá celkom zachovalá. Prajem ti na nej hodne šťastných kilometrú, hodne zrazú a hodne penez na benzín a nech ťa hlavne poslúcha. Samozrejme dávam 10 bodú

Gagle
Gagle napsal 21.01.09 v 17:46

Zdravim, pěknej a osobitej stroj, kterej nemá každej, tak at slouží

napsal 05.04.07 v 11:48

Zdar uz ju dej do kupy at muzem zajet na vokruh

Grooverider napsal 21.06.06 v 20:40

Čao lidi. Kdo mi psal přes net a chtěl se projet, tak mi spíš napište SMS a domluvíme se. Zatím zdarec.

Le-Corbusier napsal 16.05.06 v 14:44

To grooverider: To je v pohode - taky jsem neměl v sobotu nejlepší projížďku. nějak jsem si nerozuměl s benzinovym kohoutem (blb vypitej) a dosel mi benal. Pekne jsem si v kombineze potlacil....Doufam, ze budes brzo ready - pak napis na mail.

karlos-NSR
karlos-NSR napsal 30.04.06 v 11:55

Čau jo určitě bych se rád podíval na tvou mášu už jsem tě jednou viděl ale netušil jsem že seš to ty.Já jsem prakticky každej den v BK chodím tam do školy a s kamošama si tam dáváme sraz na ARALCE a pak vyzažíme na projíždku.

SLUGI napsal 16.04.06 v 12:23

Zdar<br />
No na Šebrov sem jel ale než sem šel do garáže šel sem kolem tvé TRX a ty nikde (byla u garáže a vedle borec v autě naloženým kapotama)

Le-Corbusier napsal 14.04.06 v 14:27

Jo a manual ti muzu poslat mailem v PDF.

Le-Corbusier napsal 14.04.06 v 14:21

Zdar Grooverider, koukam ze ses z Blanska - ja ze Sobesic. Muzem spolecne vyrazit minimalne na ten sraz TRX.

Grooverider napsal 13.04.06 v 19:11

To Karlos NSR: Jo, tak to je zhruba rajón, ve kterým bych se mohl pohybovat,ale fakt jsem to nebyl já. Je tady v databázi ještě jeden s TRXem, kterej je myslím z Brna, ale nevím, jestli ji má ve stejnejch barvách. Však se mrkni. Kdybys ji chtěl vidět, tak mi napiš sem a domluvíme se, když budeš mít cestu kolem. Tak se měj. Čao

napsal 13.04.06 v 18:43

to není možný barva sedí,a zvuk taky a myslím že to byla přesně ona ale je možný že to byla jiná na 100% to nevím páč ta motorka jela naproti mě a já jsem jel v autě.Bylo to směrem od Vílemovic na macochu pod tím kopcem.Ale to je jedno snad se někdy potkáme.Ten zvuk musí být nářez kamoš má na TDM-ku 850 LASERY a je to taky brutální a co teprv Scorpiony to musí být

Grooverider napsal 13.04.06 v 15:07

To Karlos NSR: Díky, ale bohužel jsi mě vidět nemohl. Mám ji ještě nepojízdnou v garáži. Tak snad příště.

napsal 12.04.06 v 20:52

no TEN ZVUK je prostě brutál dneska jsem tě viděl a říkal jsem si kurna že by TRX tak už to vím jo jo dvouvál je dvouvál

SLUGI napsal 11.04.06 v 20:12

Pokud se nepletu seš stejně jako já ze Zborovců,já ale parkuju na Severu. Jak bude počasí jak minulej víkend určitě dám o víkendu aspoň Šebrovský zatáčky na Lipůvku atd.

SLUGI napsal 11.04.06 v 19:03

Zdravím Blansko

zilvarcz
zilvarcz napsal 11.04.06 v 09:39

Zdravím! <br />

Váša. napsal 11.04.06 v 06:17

To je škoda,že nemůžeš přijet [] ,no nic...<br />
Tak až někam pojedeš tak napiš,Já Tě budu taky pruběžně informovat.<br />
Držím palce s tím olejem a s tou zkouškou.<br />

Grooverider napsal 10.04.06 v 23:06

Milí pánové. Mockrát děkuju za kladné ohlasy a rady. NO jo, když se člověk do něčeho pouští na vlastní pěst, je to o hubu. Já měl předtím GSko a tam to bylo jednoduchý. Ted mám ale dilema, jestli do té převodovky nalít olej a ten motor zahřát, nebo jen vypustit zbytek starýho z motoru. No, nějak se s tím poperu, ještě ty podložky a dokoupit olej. To zase budou papírky lítat. [] No, co už. <br />
P.S. to Mustaf: Moc rád bych dojel, ale čeká mne na začátku května těžká zkouška a určitě to nedám. Tak si to chlapi užijte a domluvíme se na akci jinou. Všem ještě jednou dík.

Váša. napsal 10.04.06 v 21:50

A kdyby chtěl ještě někdo přijet s tímto motem,tak budu jedimě rád.

Váša. napsal 10.04.06 v 21:48

Nazdárek Grooverider.<br />
Nechceš se sjet v Dřevěnicích u Jíčína na (Moto čaro party 28.4.-1.5. 2006) budeme tam minimálně 3. s tímto super dvouválem Já s černým TRX-em a kámoši s červeným a modrým.Mohlo by to být super.<br />
Tak jestli chceš jet,tak tady je na mě kontakt,aby jsme se mohli domluvit blíž.<br />
Mustaf:Email:cajkmustaf@volny.cz<br />
Tel:776/195137.<br />
Jinak Vašek z Prahy.<br />
Ps:Moje moto mám hned pod Tebou.<br />
Zatím se mej a užívej si posledních hnusných dnů,už brzo skončí a pak už nepříjdou (DOUFÁM) :o).<br />
Jinak máš super motorku,fakt pěknej kousek.

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 10.04.06 v 20:35

Hezká mašina v super barvách.<br />
K tomu oleji.Čumím tady zrovna do servisního manuálu:<br />
Výměna oleje-3,5l<br />
Výměna oleje a filtru-3,6l<br />
Motor po rozebrání,suchý motor,nový filtr-4,2l<br />
Výpustné šrouby jsou dva.Jeden je jasný pod motorem výpustný z klikové skříně-ten největší a druhý je na obvodu té misky co schovává olejový filtr(a taky je z nich největší)Z TRX se oleji moc nechce-zahřát,vyšroubovat oba výpustné a ještě odšroubovat nalívací víčko a pak to chčije samo. Jen pozor u kontroly oleje.Je to atypický motor.Kontroluje se zde olej PO ZAHŘÁTÍ NA PROVOZNÍ TEPLOTU,NE ZA STUDENA!!!!!Jinak tam toho narveš moc a motor trpí.Jo a dávají tam podložky pod výpustné šrouby co jsou jen na jedno použití a při každé výměně oleje se mají měnit.Já jsem je použil znovu a jedna těsní a druhá roní olej svině.A dotahujou se na 35Nm výpust z klikovky a 30Nm výpust z olej filtru.<br />
Hoj

Míma
Míma napsal 10.04.06 v 19:31

Krásná barevná kombinace...K tomu oleji,před 14 dni sem měnil olej ve svý a vešlo se tam přesně 4 litry oleje po rysku max.Olej se leje jedním otvorem,jedním okýnkem se kontroluje ale pozor dvěma šrouby se vypouští,zvlášť z převodovky a zvlášť z motoru.

KarpyRossi
KarpyRossi napsal 10.04.06 v 19:05

Pěknej stroj a ten zvouček musí bejt něco

Paja-etv
Paja-etv napsal 10.04.06 v 19:01

díval sem se do motodat a mnělo by tam přijít 3.6 litru . míval sem superténerku a tam byl obdobný motor jak na trx . a při výmněně oleje sem musel vypustit jak motor tak i nádrž . druhým výpustným šroubem . většina oleje je v nádrži . myslim že to bude tvůj problém.

Sláva
Sláva napsal 10.04.06 v 17:29

Čeče,že sme se ještě nepotkali,takovej originál bych jen tak nepřehlídl .Doufám,že na sebe někde narazíme,rád si ju poslechnu ,ať ti to sviští

Grooverider napsal 10.04.06 v 17:25

Jo, lidi. Včera jsem měnil olej a úplně jsem se zděsil. Je normální, aby v motorce takovýho obsahu bylo jen něco kolem 1,3 litru oleje? A jsem si jistej, že jsem měl na měrce mezi ryskama!!! Díky.

Edudant
Edudant napsal 10.04.06 v 16:29

Nadherna a brutalni masina... ty laufy jsou uzasny, chtel bych to sliset... <br />
Tak at ti lita..