Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník miko
Vloženo 18.7.2013
Aktualizováno 6.7.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

oldapps
oldapps napsal 15.03.14 v 20:13 10b.

Miko, to je dobrý stroj na to tvoje cestování, kámoš koupil na konci sezony litrovou,přes zimu najel asi 1600 a je spokojenej. Tak užívej v pohodě a ve zdraví,to je nejdůležitější.

Milamoto
Milamoto napsal 31.01.14 v 10:38

Udělal jsi dobře, projeli jsme spolu kousek Asie a masinka slozila k plne spokojenosti. A snad jeste kousek Evropy spolu projedem Za me jasnych 10.

kavec47
kavec47 napsal 12.08.13 v 23:32 10b.

Pěkná strojovna na cestování určitě lepší jak Chopper 10 bodů

Viragodědek
Viragodědek napsal 23.07.13 v 22:26

Tak ať Ti Milane na dlouhých cestách slouží.

truck
truck napsal 21.07.13 v 20:52

Ahoj,vypadá dobře je to už moderní strojovna.Ať slouží svému pánovi k radosti.

Tridac
Tridac napsal 19.07.13 v 22:09

Ahoj Miko, přijmi gratulaci, vypadá hezky, i když pod pojmem cestovní motorka mám jinou představu, ale je dobře že každý je jiný. Na tvou figuru mi přijde vysoká a hlavně moc vykrojená v sedle na předek. Nechat to vypolstrovat vepředu nad kousek nádrže. Jinak uvidíš sám jaká je na dlouhých cestách, kterých absolvuješ dost. Nejsem si jist jestli splní cestovatelskou krev. Mě by chyběla ta kapotáž a plexi. Ale na tomhle jsem ještě nejel, uvidíš jak ti bude sedět. Určitě je to lepší než ta TDM, to určitě ano. Ber to s rezervou, to víš, já jsem tedko rozmlsanej cesťáčkem, takže se mi to mluví.

Eyky
Eyky napsal 18.07.13 v 23:31 10b.

Parádní strojovna.
Po chopperech to musí být obrovská změna.
Máš pravdu že si téměř všichni stěžují na originál dodávané obutí.
Asi na tom něco bude..
Ať slouží jenom pro radost..

Jardas444
Jardas444 napsal 18.07.13 v 22:17

Myslí,že si udělal dobře.Kámoš ho má a naprostá spokojenost .Jasných 10b.

istonbike
istonbike napsal 18.07.13 v 21:54 10b.

Parádně okufrovaný UniVERSÁLNÍ 2 buch podpořený soundem LeošeVincka přijmi 10b s přáním super kilometrů jak cestovatelských tak kolem komína