Honda CR 125 (1984)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Dejv08
Dejv08 napsal 26.08.17 v 15:17

Tak samozřejmě , motorku jsem koupil za 10 000,- ... myslel jsem , že tam nebude tolik chyb. Celou jsem ji rozebral a měnil vše, co je psané ve vláknu. Kdyby motorka byla po uplné Repasy , tak bys ji za 10 000,- nekoupil chlapče...Díly na to byly skoro nesehnatelne. Kdyby tvuj "mechanik" viděl v jakém stavu byla motorka , když jsem ji koupil...tak by se asi hodně divil, že ji někdo dokázal zprovoznit. Ikdyž byly to asi vyhozene peníze...no co už tehdy jsem se ještě učil

Mil4n
Mil4n napsal 23.02.17 v 21:31 1b.

Pán "Daweskull" ja som nikomu nič nezatajil. V motorkách som sa v tej dobe dobre nerozumel a nevedel som vám presne povedať v čom je problém. Teraz už by som tu motorku nikdy nekúpil od pána "Davida", pretože podla mna to bol totálny vrak. V podstate ste jej len predlžil život. Ten motor bol uplne KO a kamarát mechanik sa na tom musel až zasmiať. Nemyslím si že by som toto vlákno nazval REPAS. Pretože to čo ste mi predali bol hnoj. A pán "Daweskull" boli ste na mieste, povedal som Vám čo som vedel a na mieste ste mali možnosť motorku si obhliadnuť. Myslím že som sa aj do telefonu ospravedlňoval za nepríjemnosti a s úplne rozumnou hlavou som vám naspäť vrátil peniaze. Keby som bol taký špekulant, tak by ste peniaze už nikdy neuvidel. Sám vidíte že pán "David" tu povedal že kartre boli na rozpadnutie a kolečko s vodnej pumpy zvárané? :D Tomu ja hovorím teda REPAS.O nátere motorky sa radšej nebudem ani vyjadrovať. Pri kúpe som nebol absolutne oboznámený s tým že je motor v takom zlom stave. Týmto som sa chcel len obhájiť a pánovi "Daweskull" ešte raz ospravedlniť. To je z mojej strany všetko.

Dejv08
Dejv08 napsal 02.08.15 v 00:11

Ano prodal, za 10 000,- každopádně z vraku jsem postavil motorku, ale podruhé bych to už negenerálkoval, ty kartery byly na rozpadnutí. Kolečko od vodní pumpy co si vzpomínám, tak bylo svařované.

Daweskull
Daweskull napsal 28.06.15 v 13:11 5b.

Vy jste tu motorkuprodal nějakýmu slovákovi že my jsem ji od něho koupily za 8500 ale zatajil nam ze je zdreny a ze kolecko co je na vodni pumpu uplne na a 5 kouskutak nam poslaz ptky 100 euro na opravu

radek89
radek89 napsal 15.05.13 v 21:19