Yamaha XT 660 R (2006)

Aktualizováno 8.12.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 24 záznamů

Slávekgsf napsal 31.03.08 v 23:03

Čau, to jo sou ty stránky divný, ale třeba je za čas eště nějak vylepšej, jo už máme odzimováno a najíždíme první letošní kilometry , a co vy už ste taky odzimovaly? Musíme se dohodnout na tom srazu v Milovicích, kdyby bylo takový počasí jako dneska tak už by se tam zaject dalo.

william
william napsal 25.03.08 v 19:28

nazdárek onane ha ha, ještě zimujeme počasí na h. ,hele přemýšlej nad tim rakouskem , mohlo by to být GUT

Kačula
Kačula napsal 01.11.07 v 17:45

čao..dik za komentář též pěkná motorka

Slávekgsf napsal 31.10.07 v 19:28

Čau, jo v neděli bylo nádherně, jeli sme trasu: říčany-jesenice-zbraslav-slapy, byla to bomba, a teď v sobotu se chystáme na vyjížďku od jawa klubu, nechcete se taky účastnit? pojede se docela dobrá trasa, vyjíždí se v sobotu v 10 hodin z náměstí barikád na žižkově<br />

Slávekgsf napsal 22.10.07 v 21:14

čau, tak jo příští sezonu se tam určitě sejdem, až tam pojedete tak nám dejte vědět a ty silničáky vezmi určitě sebou ať dáme sprint

Slávekgsf napsal 19.10.07 v 18:15

Čau, jasně pomatujeme si vás, to je docela náhoda že si mně našel, neměli by ste chuť se někdy sejít v milovicích a zajezdit na tý dráze? Ikdyž obávám se že se sezona blíží ke konci , ale třeba eště bude pěkně

zraloun napsal 14.10.07 v 18:54

cece ja prisel rano k masine a zadni kolo prazdny, tak sem to nabombil a za 20 minut total zase bez tlaku, takze sem nemoh a docela me to teda dost mrzi [] takze to necham ted v tejdnu asi zpravit a rovnou vymenim plast, uz nemam zadnej vzorek

napsal 12.10.07 v 20:55

Zdar tak do chejnova pojedu ale na chvili mame s Milosem sraz v 11,30 hod v cizkove na benzine aspon se kouknu jak vypadaj Leo Vince na modrym XT tak zitra zdar

napsal 11.10.07 v 19:56

Zdar do chejnova bohuzel nejedu [] protoze mam od tri odpoledne sraz s byvalou tridou sere me to ale po deseti letech se s nima vsema aspon pekne ozeru leda jestli nejedete dopoledne to by slo ale to budou jen treninky to je o nicem

zraloun napsal 09.10.07 v 23:04

nazdarek, doufam, ze pojedes do Chynova na ty zavody do toho vrchu jinak, co se tyce tech vzduchovejch filtru, mrkni sem, tady do popisuje http://forum.motork...topic.php?pid=416462 ....... jinak sme se shodli, ze to vic jak 3-4 kone nebudou, pze si vem, ze akrapovice s PWCmdr daj na brde asi 5 koni

napsal 08.10.07 v 20:31

Zdar hele jak jsi dopadl s tim dotazem na TTrs, kolik mu to pridalo, co to stalo a co ty dva filtry to ma jeden hrubej a jeden jemnej to jsem nejak nepochopil

zraloun napsal 01.10.07 v 19:04

2William: wole ... ty hlavne vypni motor,kdyz parkujes

william
william napsal 30.09.07 v 18:34

zdar bahňáku, jak to frká, přeji mnoho km v poho, Ps. bacha na železniční přejezdy

plesm napsal 17.09.07 v 13:07

Jo v klidu, čísla na sebe máme, tak dáme sraz jindy, času dost

plesm napsal 14.09.07 v 13:55

máš tam mail

plesm napsal 13.09.07 v 19:00

Jo, stačí jim to říct, že s těma karbon. objímkama a on to objedná jsou ochotný, ten hliníkovej držák jak píšeš je nehezkej a k XT se nehodí . Co se týče ladění tak mě v Yamaze ujistili, že pouze u koncovek není třeba si hrát s řídící jednotkou ani není potřeba power comman., protože si to jednotka nastaví sama, kdyby jsi chtěl dát ještě třeba otevřenej filtr tak už by commander potřeba byl

plesm napsal 13.09.07 v 15:44

Přišli tak na 14700kč, montáž jsem dělal sám, pasujou perfektně

plesm napsal 07.09.07 v 16:50

Čau, ty výfuky jsem kupoval tenhle rok v květnu v braníku a ty koncovky s těma karbonovýma objímkama objednat jdou, pořád je dělaj

zraloun napsal 21.08.07 v 16:50

CHECK: www.kozel23.org ... sekce XT660

kořas
kořas napsal 04.05.07 v 21:44

čoveče synkovy je 11 tek ho učím na rm 80 a jelikoš mám maxika a do terénu gileru arizonu tak mi docela dává do těla asi je tam dost velkej rozdíl na fizičku já pak spím dva dny jak zabitej

zraloun napsal 02.05.07 v 10:01

thx