Yamaha XJ 600 (2000)

Aktualizováno 16.8.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

kuzmič
kuzmič napsal 06.04.13 v 11:53 10b.

Fajná mašinka, a máš tam i ten hlavní stojánek... taky jsem ju chtěl, ale zvítězil kardan... Tak přeju spousty kilometrů bez nehod!

No-limits
No-limits napsal 17.07.12 v 13:32

Taky jsem měl tu čest jezdit na úplně stejné yamaze. Je to pohodová a nenáročná motorka s "nesmrtelnym" motorem. Už jen nechat vše seřídit, nový olej a svíčky a hurá polykat kilometry.
Spoustu km bez nehod s Diversionem.

Lulinak
Lulinak napsal 16.07.12 v 16:18

tak nejdriv nechat poradne prohlednout v servisu, a pak hlavne opatrne, vymastenejch namachrovanejch hrdinu mame kazdej tejden plny noviny v cerne kronice..

chuan
chuan napsal 16.07.12 v 07:49

pěkná mašina brácha má tu samou jen starší s jedním kotoučem a nestěžuje si. Přeju mnoho km bez problémů a kolama dolu.

Kubajs25
Kubajs25 napsal 15.07.12 v 20:46

Ten štěrk pěkně zrádnej. U nás v horský oblasti je v zatáčkách po zimě ještě po zbytek roku. Takže si dávám fakt bacha.

zolik.
zolik. napsal 15.07.12 v 19:00

..jak píšeš se šterkem a bahnem -netřeba si hrát na závoďáka v neznámém terénu (což je na veřejných komunikacích skoro všude). Pěkná přeheldná a jednoduchá klasika, x-krát hezčí než dnešní nepochopitelně hmyzí designy pro marihuanovou mládež a frikulíny :)

Kubajs25
Kubajs25 napsal 15.07.12 v 08:21

Díky moc za přání a komentáře.

baks
baks napsal 15.07.12 v 06:49

Je to pohodová a bezproblémová motka, máš tam i držáky na boční kufry, tak ty určitě využiješ. Vyměň olej filtry a svíčky. Jinak pěknej kousek, Přeju hodně pohodovejch kilometrů.

mimo
mimo napsal 14.07.12 v 22:12

peknej stroj, ale za rok ti asi nebude stačit.Spíš si měl jít do 900 ta má bezůdržbovej kardan.Jinak s alarmem jsem to měl naprosto stejny.Ovladač jsem nakonec vyhodil a mam pod sedlem klíček.Se spotřebou si nedělej starosti, já s plně naloženou motorkou ujedu 450-480 km a kdybych neměl lepiky asi by jela ještě dál.Já s ní byl na Gibu a bez jediného problému.Je to skvělá mašina. Tak si to oba užijte hodně šťastných km.

Barney
Barney napsal 13.07.12 v 08:01

Pěkný kousek, za kolik byl, jestli to není tajné?